____________________________________________________________________________
План проведення новорічно-різдвяних свят
у Васильківському міському центру дитячої та юнацької творчості
2021/2022 навчальному році
№
п/п |
Назва заходу | Дата проведення | Початок заходу | Місце проведення | ПІБ керівник гуртка | Назва гуртка |
1. | «Зимові розваги», новорічне свято в студії розвитку дитини «Малюк» | 21.12 (вівторок) | 12:00 | Актова зала | Летко Л.Г.
Кузьменко І.М. Кучеренко Ю.А. |
Студія розвитку дитини «Малюк» |
2. | «Зимові розваги», новорічне свято в студії розвитку дитини «Малюк» | 21.12 (вівторок) | 16:00 | Актова зала | Кузіна О.І.
Кузьменко І.М. Кучеренко Ю.А. |
Студія розвитку дитини «Малюк» |
3. | «Зимові розваги», новорічне свято в студії розвитку дитини «Малюк» | 21.12 (вівторок) | 17:30 | Актова зала | Артим У.В. Вендичанська Н.І.
Кузьменко І.М. Кучеренко Ю.А. |
Студія розвитку дитини «Малюк» |
4. | «Зимові розваги» , новорічне свято в студії розвитку дитини «Малюк» | 22.12 (середа) | 16:00 | Актова зала | Летко Л.Г. Горбатенко Л.В.
Кузьменко І.М. Кучеренко Ю.А. |
Студія розвитку дитини «Малюк» |
5. | «Зимові розваги», новорічне свято в студії розвитку дитини «Малюк» | 22.12 (середа) | 17:30 | Актова зала | Яковенко Г.Є. Горбатенко Л.В.
Кузьменко І.М. Кучеренко Ю.А. |
Студія розвитку дитини «Малюк» |
6. | «Новорічний місяць», майстер-клас | 25.12 (субота) | 9:30 | Кабінет | Шеньова О.О. | Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво» |
7. | Концертно-розважальна програма для дітей | 28.12 (вівторок) | 14:00 | Площа міста | Педагоги ЦДЮТ | |
8. | Концертно-розважальна програма для дітей | 30.12 (четвер) | 14:00 | Площа міста | Педагоги ЦДЮТ | |
9. | «Гном із шишок», майстер-клас | 04.01 (вівторок) | 16:00 | Кабінет | Чепурда Л.В. | Народна творча майстерня «Світ сувенірів» |
10. | «Зимові мотиви», виставка творчих робіт | 04.01 (вівторок) | 10:00 | Кабінет | Коваленко О.В. | Гурток образотворчого мистецтва «Чарівні барви» |
11. | «Грінч викрадач Різдва», перегляд мультфільму | 04.01 (вівторок) | 12:00 | Актова зала | Канцедал В.В. | АРТ-студія «Колорит» |
12. | «Настрій у пейзажі. Створення зимового пейзажу», майстер- клас | 04.01 (вівторок) | 12:00 | Кабінет | Можаровська Г.В. | Студія образотворчого мистецтва «Палітра» |
13. | «Різдвяний Ангел», майстер-клас | 04.01 (вівторок) | 14:30
|
Кабінет | Горбатенко Л.В. | Логопедичний гурток «Щебетунчик» |
14. | «Майстерня Діда Мороза», майстер-клас | 04.01 (вівторок) | 16:00 | Кабінет | Артим У.В. | Студія розвитку дитини «Малюк» |
15. | Концертно-розважальна програма для дітей | 04.01 (вівторок) | 14:00 | Площа міста | Педагоги ЦДЮТ | |
16. | «Колядочка лунає з Різдвом усіх вітає», новорічно-різдвяний концерт | 05.01 (середа) | 15:00 | Актова зала | Бобир А.О. | Зразкова студія дитячої естрадної пісні «Лілея» |
17. | «Різдво починається, мрії збуваються!», виготовлення різдвяного підсвічника | 05.01 (середа) | 12:00 | Кабінет | Демченко Я.І. | Cтудія образотворчого мистецтва «Вернісаж» |
18. | «Смаколики», майстер-клас з розпису медового пряника | 05.01 (середа) | 16:00 | Кабінет | Турукіна Л.В. | Народна школа писанкарства «Дивосвіт» |
19. | «Новорічний сувенір», майстер-клас | 05.01 (середа) | 15:00 | Кабінет | Шишацька Л.М. | Гурток «Конструювання іграшки» |
20. | «Різдвяна композиція», майстер-клас | 05.01 (середа) | 10:00 | Кабінет | Летко Л.Г. | Студія розвитку дитини «Малюк» |
21. | «Різдвяний вінок», майстер-клас з паперу | 05.01 (середа) | 09:00 | Кабінет | Яковенко Г.Є. | Студія розвитку дитини «Малюк» |
22. | «Казковий калейдоскоп», гра-подорож | 05.01 (середа) | 15:00 | Кабінет | Вендичанська Н.І. | Студія розвитку дитини «Малюк» |
23. | «Різдвяна листівка», майстер-клас | 06.01 (четвер) | 11:00 | Кабінет | Кузіна О.І. | Студія розвитку дитини «Малюк» |
24. | Виготовлення святкових подарунків та Новорічних композицій, майстер-клас | 06.01 (четвер) | 11:00 | Кабінет | Рябцева Н.І. | Гурток «Юні квітникарі» |
25. | «Різдвяний янгол», майстер-клас колаж | 06.01 (четвер) | 10:00 | Кабінет | Коваленко О.В. | Студія пісочної анімації «Магія піску» |
26. | «Принцеса Лебідь», перегляд вистави | 09.01 (неділя) | 12:00 | Київський національний академічний Молодий театр | Білоус О.Г. | Театральний гурток «Чари-Бари» |
27. | Концертно-розважальна програма для дітей | 10.01 (понеділок) | 14:00 | Площа міста | Педагоги ЦДЮТ |
____________________________________________________________________________
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на грудень 2021 року
____________________________________________________________________________
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на листопад 2021 року
1. | Особливості природного середовища рідного краю. Композиція «Мій рідний край»” – виставка – конкурс у студії образотворчого мистецтва «Палітра»
|
02.11 |
2. | «Золота осінь» – аплікація з осіннього листя у гуртку «Декоративно ужиткове мистецтво»
|
06.11 |
3. | «Вечір аматорської творчості з нагоди Дня української писемності та мови»
|
09.11 |
4. | «Синиця чубата – птах року 2021» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції.
|
до 15.11 |
5. | «Контемп» майстер клас у Народному хореографічному колективі «Веселка»
|
18.11 |
6. | Участь в Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України» (за підсумками акції до Дня Гідності та Свободи)
|
19.11 |
7. | Участь в Заходах з підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи.
|
19-20.11 |
8. | «Як оформити постер» – мастер клас в гутрку «Юні винахідники»
|
22.11 |
9. | «Застосування ігрових технологій на заняттях гуртках» майстер клас в гурку «Юні овочівники»
|
25.11 |
10. | Участь в обласному етапі Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
|
25.11 |
____________________________________________________________________________
План роботи Центру дитячої та юнацької творчості на період осінніх канікул
з 25.10.21-31.10.21
25 жовтня
- “Географічна евріка” гра -у гуртку «Наука про Землю»,
09:00 Бондар Л.С.
- «Великий адронний колайдр» перегляд та обговорення фільму – у гуртку «Юні винахідники»,
10:00 Трьохбратська М.С.
- Підготовка і проведення дослідів до конкурсу-у гуртку « Юні овочівники»,
10:00 Красніков К.П.
- «Змієви вали» екскурсія- у гуртку «Юні квітникарі»,
11:00 Рябцева Н.І.
- Екскурсія Лиманівкою та Броварками- у гуртку «Історичне краєзнавство»,
10:00 Дідківська С.П.
- Перегляд концертної програми дитячого хореографічного колективу “Сонечко”, м. Житомир (відео)- у хореографічному гуртку “Орхідея”,
14 00 Яркулова Т.В.
- «Осінні фантазії» – поробки з природніх матеріалів- у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,
16:00 Туркіна Л.В.
26 жовтня
- Дні добрих справ.акція доброчинності – для вихованців театральної студії «Перлина»,
09:00 Забіжко Л.О.
- Заповнення колективного польового щоденника (леп бук)- у гуртку «Історичне краєзнавство»,
10:00 Дідківська C.П.
- «Рослини- супутники людини» екскурсія в парк – у гуртку «Юні квітникарі»,
11:00 Рябцева Н.І.
- “Виставка з дерева ікон Юрія Панкевича” віртуальна подорож – у гуртку «Різьба по дереву»,
11:00 Кузьменко В.В.
- «Барви осені» похід на природу – у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,
11:00 Шишацька Л.М.
- «Дівчина-осінь» малювання постаті – у студії образотворчого мистецтва «Палітра»,
12 00 Можаровська Г.В.
- «Виготовлення звірят з шишок та каштанів» майстер – клас – у гуртку «В’ язання гачком»,
12:00 Волошина Т.А.
- “Хочеш пізнати світ – вивчай географію” tкологічнй калейдоскоп – у гуртку «Наука про Землю»,
12:00 Бондар Л.С.
- «Екологічний слід людини» перегляд і обговорення фільму – у гуртку “Юний хімік”,
15:20 Горбач О.В.
- “Гарбуз –Фест”осінне свято- у студії розвитку дитини «Малюк»,
16:30 Артим У.В., Вендичанська Н.І.
27 жовтня
- «Дружба» похід в кіно – у гуртку «Юні квітникарі»,
11:00 Рябцева Н.І.
- «Дружба»- похід в кінотеатр м. Васильків-у театральному гуртку «Чари-Бари»,
11:50 Білоус О.Г.
- Відео ознайомлення з усіма видами мистецтв ЦДЮТ- у театральному гуртку «Чари-Бари»,
14:00 Білоус О.Г.
- Майстер клас зі створення фотоальбомів у програмі PowerPoint -у гуртку «Історичне краєзнавство»,
14:00 Дідківська С.П.
- «Святкове мереживо осені» виховний захід -для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Кучеренко Ю.А.
- «Малюнок осіннього дерева» – відкрите заняття у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
15:00 Демченко Я.І.
- «Осіннє різнобарв’я юних талантів» святково концертна програма- у вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,
15:00 Бобир А.О.
- Екскурсія до краєзнавчого музею- у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,
16:00 Туркіна Л.В.
28 жовтня
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Летко Л.Г.
- Робота з інтерном. Пошук матеріалу для написання науково-дослідних робіт «Юний дослідник» – у гуртку « Юні овочівники»,
10:00 Красніков К.П.
- “Моє село у весняну пору”фотоквест (фотографування краєвидів с.Здорівка)- для вихованців театральної студії «Перлина»,
10:50 Забіжко Л.О.
- Туристський похід за маршрутом с.Здорівка –Лиса гора- у гуртку козацько-лицарського виховання «Джура»,
10:50 Дубина Ю.А.
- Прогулянка на свіжому повітрі осінніми краєвидами. Пошук образів – тренінг «образне мислення»- для вихованців «Оздоровча гімнастика»,
11:00 Білоус О.Г.
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк»,
11:00 Кузіна О.І.
- “Подорож до осіннього лісу” заготівля природного матеріалу – у гуртку «Різьба по дереву»,
11:00 Кузьменко В.В.
- «Сузір’я друзів» засідання клубу,вікторина – у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,
11:00 Шишацька Л.М.
- «Дерева – символи України» показ презентації- у гуртку «Юні квітникарі»,
11:00 Рябцева Н.І.
- «Хеллоуїн на порозі» свято – у Народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,
12:00 Чепурда Л.В.
- Оздоровча гімнастика – для вихованців «Оздоровча гімнастика»,
12:30 Білоус О.Г.
- «Осіння природа» вікторина- у студії образотворчого мистецтва «Палітра»,
13 00 Можаровська Г.В.
- Бесіда на тему : “Розвиток класичної хореографії в Україні” – у хореографічному гуртку “Орхідея”,
14 00 Яркулова Т.В.
- «Гарбуз фест» свято – в студії розвитку дитини «Малюк»,
16:00 Кузіна О.І.
- «Осінні мотиви» виготовлення декоративного панно кольоровим піском-майстер-клас – у студії пісочної анімації «Магія піску»,
16 00 Коваленко О.В.
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк» ,
17:00 Яковенко Г.Є.
29 жовтня
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк» ,
10:00 Яковенко Г.Є.
- «Осінній вернісаж» виставка дитячих робіт – у гуртку «В’ язання гачком»,
10:00 Волошина Т.А.
- “Гей ви,хлопці,славні запорожці» вивчення історії запорізького козацтва -у гуртку козацько-лицарського виховання «Джура»,
10:50 Дубина Ю.А.
- Екскурсія на річку Стугна – у гуртку «Юні квітникарі»,
11:00 Рябцева Н.І.
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк»,
11:30 Марущак Т.М.
- «Арт – малювання – Каліграфія» відкритий урок -у Арт-студії “Колорит”,
12:00 Канцедал В.В.
- «Формування соціальної компетентності. Основи лідерського руху та юнацької демократії»-тренінг,
12:35 Снігірьов С.А.
- «Будинок» майстер-клас мініатюра- у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
15:00 Шеньова О.О.
- «Пишаюсь я живучи на Васильківській землі! На ній творити і зростати любо» конкурс малюнку – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
15:00 Демченко Я.І.
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк»,
15:30 Летко Л.Г.
- «Осінній карнавал» свято-розваг – в студії розвитку дитини «Малюк»,
17:00 Летко Л.Г.
30 жовтня
- «Halloween» вікторина до свята Хелловїн- у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
10:00 Шеньова О.О.
- «Мелодії осені» онлайн виставка творчих робіт – у гуртку образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,
10:00 Коваленко О.В.
- Відвідування віртуального туру від дослідницького центру Глена- у гуртку «Юні винахідники»,
10:00 Трьохбратська М.С.
- Віртуальні екскурсії музеями України- у гуртку «Юні квітникарі»,
11:00 Рябцева Н.І.
- « Подорожуймо світом казок» театралізована гра – у студії розвитку дитини «Малюк»,
11:00 Артим У.В.
- Майстер-клас по виготовленню свічок з вощини- у гуртку «основи писанкарства»
11:00 Турчин С.О.
- «Квіти» виставка з кольорового піску – у студії пісочної анімації «Магія піску»,
12:00 Коваленко О.В
- «Ті, що малюють між слів – Найкращі дитячі ілюстратори» лекція-диспут – у Арт-студії “Колорит”.
12:00 Канцедал В.В.
- «Сучасна наука це..» дебати – у гуртку «Юні винахідники»,
12:00 Трьохбратська М.С.
31 жовтня
- «Осінній турнір»-шаховий турнір, присвячений Дню вигнання нацистських окупантів з України – у шаховому клубі « Гросмейстер»,
11:00 Розумнюк К.С.
- Екскурсія до собору Антонія і Феодосія та Змієвих валів- у гуртку «основи писанкарства»,
11:00 Турчин С.О.
- «Міфічна Україна» арт-виставка малюнків -у Арт-студії “Колорит”,
12:00 Канцедал В.В.
- “Зустріч з осінню” святковий концерт – у вокальному гуртку,
12:00 Харенко Я.А.
__________________________________________________________________________
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на жовтень 2021 року
1. | «Булінг. Протидія» – заняття з елементами тренінгу. | 28.10 |
2. | “Моя Україно” – участь у міському етапі заочного всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів. | 4.10 |
3. | Участь у обласній галереї творчості «Український сувенір» ( в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» ) | 12.10 |
4. | Участь в обласній конференції «Київщина козацька» | 13.10 |
5. | До дня захисника України- Гра «Українські забави» | 13.10 |
6. | “Музичний калейдоскоп” – осінній квест-розвага | 27.10 |
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на вересень 2021 року
1. | Знайомство дітей із закладом – екскурсія, анкетування вихованців, організаційні збори, вибори активу, розподіл доручень. | 1-10.09 |
2. | «Країна дитячих мрій» – день відкритих дверей в ВМ ЦДЮТ. | 10.09 |
3. | Участь у міському етапі обласного конкурсу фото робіт «Неосяжна моя Україна» . | 21.09 |
4. | «Ми за Мир» – конкурс малюнку з нагоди Міжнародного Дня Миру. | до 21.09 |
5. | Участь в обласному семінарі практикумі для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків. | 17.09 |
6. | «Краєзнавча екскурсія літописним містом Васильєвим «Від Стугни до Козацького валу». | 17.09 |
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на літо 2021 року
1. | « Привіт, літо – 2021» – святковий концерт до Дня захисту дітей | 01.06 |
2. | Організація ігрової локації під час відзначення Дня захисту дітей | 01.06 |
3. | «Калейдоскоп дитячих мрій» – участь у міському дитячому святі до Міжнародного Дня захисту дітей .
|
01.06 |
4. | Участь колективу «Веселка» в регіональному святі | 05.06 |
5. | «З танцем у серці» участь у I-му відкритому фестивалі-конкурсі народної хореографії, в Національному музеї народної архітектури та побуту України «Пирогів» | 05.06 |
6. | «Зіркові канікули у Світі талантів» участь у Всеукраїнському дитячому конгресі в УДЦ «Молдова гвардія» | 22.06 |
7. | «На крилах випускного балу» – 45-ий міський зліт випускників.
|
29.06 |
8. | «Правила добре знай – про безпеку дбай» – організація консультацій для батьків
|
20.08
|
9. | Заходи з відзначення 30 річниці Незалежності України | 24.08 |
__________________________________________________________________________________________
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на травень 2021 р
1. | «Слава не поляже, а про себе розкаже!» – виставка малюнків до Дня пам’яті та примирення. | 05.05 |
2. | «Вчимося дружити» програма розвитку комунікативної сфери дітей. | 05.05 |
3 | «День пам’яті» вітальні листівки до Дня перемоги. | 06.05 |
4. | Участь у Всеукраїнському конкурсі «Мішечок» | 07.05 |
5. | Участь в пам’ятних заходах спільно з Васильківською організацією Ветеранів України | 08.05 |
6. | Велопробіг з нагоди відзначення Дня перемоги, 9 травня в рамках проекту “VeloProject” Васильківського міського учнівського парламенту. | 09.05 |
7. | «Все починається з мамусі» майстер-клас по виготовленню вітальних листівок до Дня матері. | До 12.05 |
8. | «Вишиванка – код нації» – фотовиставка з нагоди Дня Вишиванки. | 17.05-21.05 |
9. | «Моя родина у вишиванці» – участь у флешмобі. | 19.05-20.05 |
10. | «Підведення підсумків. Наші здобутки» – батьківські збори в гуртку «Ляльковий театр «Сонечко». | 20.05 |
11. | «Робота з батьками майбутніх першокласників» – консультації для батьків студії розвитку дитини «Малюк». | 24.05 |
12. | Участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» (м.Київ, УДЦПО). | 24.05-30.05 |
13. | Прощавай, наш «Малючок» – випускний бал у студії «Малюк» | з 26.05-28.05 |
14. | «Готовність до школи дитини» – батьківські збори в студії раннього розвитку дитини «Малюк». | 28.05 |
15. | Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського. | 30.05 |
16. | «Зоряний випуск» – випускний вечір для випускників ВМ ЦДЮТ. | 31.05 |
17. | Батьківські збори ВМ ЦДЮТ: «Підсумки навчально – виховної роботи за 2020 – 2021 навчальний рік» | 31.05 |
18. | «Таланти твої, Васильків!» – ХХІV міський фестиваль дитячої творчост. | Протягом місяця |
19. | Участь в обласному фестивалі «Таланти твої, Київщино!» | Протягом місяця |
__________________________________________________________________________________________________________________________
План роботи Васильківського міського
Центру дитячої та юнацької творчості на квітень 2021 року
1. | Відкрите заняття у студії розвитку дитини «Малюк» – «Бережемо воду!» | 01.04 |
2. | «Україна – космічна держава» -онлайн вікторина у гуртку «Наука про Землю» | 12.04 |
3. | Інтерактивне відкрите онлайн – заняття у студії розвитку дитини «Малюк» «Пригоди Фіксиків» | 14.04 |
4. | Участь у Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» | До 15.04 |
5. | Участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край». | До 20.04 |
6. | «Пекельний вогонь Чорнобиля» – година спілкування в арт-студії «Колорит» на платформі Zoom | 23.04 |
7. | Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Намалюй свою мрію». | До 25.04 |
8. | «Як запобігти розвитку жорстокості, егоїзму, агресії підлітків»- батьківські збори у гуртку «Науки про Землю» | 27.04 |
9. | «Що потрібно знати й уміти вашій дитині напередодні 1 класу» – батьківські збори у студії розвитку дитини «Малюк» | 28.04 |
10. | «Запобігання правопорушень та злочинності» – батьківські збори у Народному хореографічному колективі «Веселка» | 29.04 |
11. | «Культурні цінності родини та їх значення для життя дитини» –
батьківські збори у Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» |
29.04 |
12. | Загальні збори Учнівського парламенту (Підсумкове пленарне засідання) | 30.04 |
13. | Участь у Всеукраїнському конкурсі «Український борщ – національний бренд кулінарної культури». | До 30.04 |
14. | Участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків “Зоологічна галерея” | До 30.04 |
15. | Відкрите заняття у НХК «Веселка» – «Сприяння розвитку національної свідомості вихованців засобами народного танцювального мистецтва» – | 30.04 |
План заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи
1. | Протягом квітня | Соціальні мережі | Челендж | “Квітка Відродження” присвяченому до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. | Всі гуртки | |
2. | 17 квітня | через платформу Zoom | Відеоурок |
|
«Декоративно-ужиткове мистецтво»
Керівник Шеньова О. О. |
|
3. | 22 квітня
|
через платформу Zoom | Онлайн-заняття | «Пам’ятаємо дзвони Чорнибиля» | Cтудія «Магія піску»
Керівник Коваленко О.В. |
|
4. | 26 ківтня | через платформу Zoom | Обласна краєзнавча онлайн-конференція «Київщина – мій заповітний край» | «Чорнобильська катастрофа і Васильківщина» | Кубах Анна
Гурток «Юні природодослідники». Керівник Бойко О. М. |
|
5. | Протягом 19-26 квітня | через платформу Zoom,
соціальні мережі. |
Відеоурок | «Чорнобиль не має минулого». Перегляд фільму «Битва за Чорнобиль», виконання віршів та пісень про Чорнобиль.
|
Зразкова студія дитячої естрадної пісні «Лілея». Керівник Бобир А. О. |
План роботи
Центру дитячої та юнацької творчості
на період весняних канікул з 20.03.2021 по 02.04.2021
20 березня
- «Природа на весні» -онлайн вікторина – у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво”,
10:00 Шеньова О.О.
- «Цікавий світ мистецтва» онлайн вікторина для знавців мистецтва – у гуртку «М’яка іграшка»,
11:00 Горбенко Л.М.
- «Мікромініатюра» віртуальне відвідування музею Миколи Сядристого- у гуртку «Юні винахідники»,
14:45 Трьохбратська М.С.
22 березня
- «Виготовлення заколки для волосся» онлайн майстер – клас – у гуртку «В’ язання гачком»,
10:00 Волошина Т.А.
- «Первоцвіти збережемо – ми їх намалюємо» онлайн малюнки в захист первоцвітів – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Геометричні фігури навколо нас» онлайн інтегроване заняття з математики. «Квітка весна» аплікація, дистанційно – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:30 Артим У.В.
- «Таможня» онлайн гра-знайомство з звичаями народів світу – у гуртку «Наука про Землю»,
11:00 Бондар Л.С.
- «Яблуневим цвітом все довкола розцвіло» онлайн створення об’ємної композиції -у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
12:00 Демченко Я.І.
- «Весняні квіти» онлайн виставка (живопис)– у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,
13:30 Коваленко О.В.
- «Волинська полька» онлайн перегляд відео Академічного ансамблю ім.. П. Вірського – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Монарх Є.Ю.
- «Що ми знаємо про квіти»-онлайн вікторина – у студії розвитку дитини «Малюк»,
16:00 Летко Л.Г.
- «Писанка» онлайн конкурс на кращу авторську писанку – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,
16:00 Турукіна Л.В.
23 березня
- «Збережемо первоцвіти» природоохоронна акція, дистанційно – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Година екологічної грамотності» спостереження за змінами в природі, дистанційно – у гуртку «Юні географи-дослідники»,
10:00 Бойко О.М.
- «Корзина» – онлайн майстер-клас з картону-у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,
12:00 Шишацька Л.М.
- “Птахи зимуючи” підготовка та участь у конкурсі, онлайн -у студії образотворчого мистецтва «Палітра»,
12:00 Можаровська Г.В.
- «Діти та інтернет» круглий стіл, онлайн – у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,
15:00 Чепурда Л.В.
- «Перелітні птахи» онлайн майстер-клас аплікація з ватних дисків -у студії розвитку дитини «Малюк»,
16:00 Яковенко Г.Є.
24 березня
- «Первоцвіти просять захисту» онлайн екскурсія – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Оберіг» онлайн виготовлення ляльки-янгола з фетру – у гуртку «М’яка іграшка»,
11:00 Горбенко Л.М.
- «Веселі пупси із панчох» українські традиції у створенні традиційної іграшки, дистанційно – у гуртку «М’яка іграшка»,
13:00 Горбенко Л.М.
- Віртуальна мандрівка музеями України- для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Кучеренко Ю.А.
- «Рідне місто» віртуальна екскурсія по рідному місту – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,
16:00 Турукіна Л.В.
- «Що ми знаємо про квіти»-онлайн вікторина – у студії розвитку дитини «Малюк»,
16:00 Летко Л.Г.
25 березня
- «Перші весняні квіти» онлайн інтегроване заняття в студії розитку дитини «Малюк»,
10:00 Кузіна О.І.
- «Чи знаєте ви первоцвіти?» онлайн вікторина та конкурси – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Рослини Червоної книги України» онлайн вікторина, «Клумба мого класу» онлайн конкурс презентацій – у гуртку «Юні географи-дослідники»,
10:00 Бойко О.М.
- «Весна іде, красу несе» -онлайн програма присвячена зустрічі весни– Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,
10:00 Бобир А.О.
- «Квітами богата Україна-мати» онлайн майстер- клас із виготовлення весняної листівки – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
12:00 Демченко Я.І.
- “Розцвіла весна” онлайн вікторина – у студії образотворчого мистецтва «Палітра»,
12:00 Можаровська Г.В.
- «10 винаходів українців, які змінили світ» онлайн перегляд відео – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Монарх Є.Ю.
- «Загляньмо в очі природі» онлайн квест– у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,
15:00 Чепурда Л.В.
- «TheatreHD Ukraine» перегляд онлайн вистави на вибір – у театральному гуртку «Чари-Бари»,
17:00 Білоус О.Г.
26 березня
- «Хто у морі живе»-онлайн дидактична гра – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Міщенко Ю.М.
- «Перша посмішка весни» кращій спосіб поділитися красотою- це фото, дистанційно – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Веселі іграшки» онлайн виставка дитячих робіт – у гуртку «В’ язання гачком»,
10:00 Волошина Т.А.
- «Перелітні птахи» онлайн майстер-клас аплікація з ватних дисків -у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Яковенко Г.Є.
- «Лісова Фея» -онлайн майстер-клас у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
10:00 Шеньова О.О.
- «Горнятко» онлайн виготовлення підставки – у гуртку «М’яка іграшка»,
11:00 Горбенко Л.М.
- «Лялька-пупс» – онлайн майстер-клас -у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,
12:00 Шишацька Л.М.
- «Дівоча коса-неймовірна краса» онлайн засідання салону краси – у гуртку «М’яка іграшка»,
13:00 Горбенко Л.М.
- «Здорово танцюй» дистанційне вивчення рухів відео челенджу – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Кучеренко Ю.А.
- «Національний технічний університет ” віртуальне відвідування політехнічного музею – у гуртку «Юні винахідники»,
14:45 Трьохбратська М.С.
27 березня
- « Первоцвіти Карпат » віртуальна екскурсія- у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Зайчик» -онлайн майстер-клас у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
10:00 Шеньова О.О.
- «Весняні квіти» онлайн виготовлення композиції з фоамірану у гуртку «М’яка іграшка»,
11:00 Горбенко Л.М.
- «Дивовижний світ тварин та птахів» – онлайн виставка – у студії пісочної анімації «Магія піску»,
12:00 Коваленко О.В.
- «Мої розмови про театр» в Міжнародний День Театру, дистанційно – у театральному гуртку «Чари-Бари»,
17:00 Білоус О.Г.
29 березня
- «Історія розвитку українських народних костюмів в різних регіонаї України» теоретичне заняття, дистанційно – у хореографічному гуртку “Орхідея”,
13:00 Яркулова Т.В.
- Класифікація та вимоги польових дослідів, онлайн – у гуртка « Юні овочівники»,
15:35 Краснікова К.П.
30 березня
- «Емоційна пам’ять» тренінг на оволодіння елементами сценічної дії за системою К.С.Станіславського – для вихованців театральної студії «Перлина»,
15:00 Забіжко Л.О.
- Планування, закладання і проведення дослідів, онлайн – у гуртка « Юні овочівники»,
15:35 Краснікова К.П.
01 квітня
- «Урок ритмічної гімнастики» вивчення нових вправ для розвитку сили м’язів, координації та гнучкості тіла, дистанційно – у хореографічному гуртку “Орхідея”,
13:00 Яркулова Т.В.
- Сприйняття та спостережливість.Використання елементів у виконанні простої сценічної дії, онлайн – для вихованців театральної студії «Перлина»,
15:00 Забіжко Л.О.
02 квітня
- Тематика дослідів, які проводяться на НДЗД, теплиці, онлайн – у гуртка « Юні овочівники»,
15:35 Краснікова К.П.
__________________________________________________________________________________________________________________________
План проведення
Шевченківського тижня з нагоди 207 річниці
у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості
Понеділок 01.03.2021
01.03 | «Шевченко і музика» – літературно-музична композиція у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея» | Бобир А.О. |
01.03 | «Шевченко – художник» – виставка малюнків вихованців образотворчого мистецтва «Вернісаж» | Демченко Я.І. |
01-5.03 | «Читаємо Тараса Шевченка» – конкурс читців поезії Шевченка у студії розвитку дитини «Малюк» | Летко Л.Г.Кузіна О.І.
Артим У.В. Вендичанська Н.І. |
Вівторок 02.03.2021
02.03 | «Ми тебе не забули Тарасе» – ілюстрації до творів Т.Г.Шевченка | Можаровська Г.В. |
02.03 | «Сон»- літературні читання поеми Т.Г. Шевченка у театральному гуртку «Чари бари» | Білоус О.Г. |
Середа 03.03.2021
03.03 | «Уклін тобі, Тарасе» – челендж читців ВМ ЦДЮТ | Керівники гуртків |
03.03 | «Мандруємо за творами Т.Г.Шевченка» -інтелектуальна гра у НХК «Веселка» | Кучеренко Ю.А.Монарх Є.Ю. |
03.03 | «Що ми знаємо про Т.Г.Шевченка» – конкурс ерудитів у Народній школі писанкарства «Дивосвіт» | Турукіна Л.В. |
Четверг 04.03.2021
04.03 | «Поезія Т.Шевченка очима юних художників» -онлайн-виставка малюнків пісочної анімації у гуртку «Магія Піску» | Коваленко О.В. |
04.03 | «Квіти в творчості Т.Г. Шевченка» – пізнавальний квест у гуртку «Юні квітникарі» | Рябцева Н.І. |
04.03 | «Шевченко – душа українського народу» – виставка робіт у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів» | Чепурда Л.В. |
Субота 06.03.2021
06.03 | «Життя та творчість Великого Кобзаря» – вікторина у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво» | Шеньова О.О. |
План роботи
Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості на березень 2021 р
1. | Шевченківський тиждень . | 1- 06.03 |
2. | «Уклін тобі, Тарасе!» – конкурс читців декламаторів творчості Т.Г. Шевченка. | 1- 4.03 |
3 | Конкурс чарівності і краси з нагоди міжнародного жіночого дня. | 04.03 |
4. | «Весна іде, красу несе» – святково-розважальна програма присвячена зустрічі весни – свято родини в Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея» | 25.03 |
5. | – «Пора року –Весна» – свято весни у студії розвитку дитини «Малюк» | 23.03 |
6. | «Свято квітів» – весняна розвага у студії розвитку дитини «Малюк» | 24.04 |
7. | Конкурс на кращу авторську писанку серед вихованців Народної школи писанкарства «Дивосвіт» | 24.03 |
8. | – «Загляньмо в очі природі” – квест у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів» присвячений дню Землі. | 25.03 |
9. | «Таможня» – гра – знайомство з звичаями народів світу у гуртку «Наука про Землю» | 23.03 |
10. | «Весна-красна» – виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» | 25.03 |
11. | «Лише у творчості таланти ми плекаємо » – звіти гуртків, студій , творчих об’єднань ВМ ЦДЮТ. | 22 – 26 .03 |
12. | «Моя Батьківщина» – інтелектуальний брейн – ринг серед вихованців ЦДЮТ. | 22- 28.03. |
13. | «Калиновий голос Київщини» – участь у відбірковому обласному пісенному шоу. | 1 – 22.03 |
14. | «Стильний папір» – участь у Всеукраїнському конкурсі сценічних костюмів. | 01.03. |
15. | Участь у святковому концерті з нагоди Міжнародного жіночого дня. | 04.03. |
16. | Участь у обласній онлайн – вікторині приуроченої до Дня народження Т.Г.Шевченка. | 09.03 |
17. | Нагородження переможців міського конкурсу «Пожежі краще запобігти!» | 12.03
|
18. | Наука-ТІМЕ «Юний дослідник» (обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник») | до 12.03 |
19. | Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів»
|
Протягом місяця |
20. | Участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій рідний край!» у рамках обласного творчого арт – проєкту «Розмалюємо Київщину!» | Протягом місяця |
21. | Участь в обласний етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» та Всеукраїнському виставці-конкурсі робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання. | Протягом місяця |
22. | Участь у обласній віртуальній виставці «Птах – HOUSE» | Протягом місяця |
23. | «Годівничка» – участь у обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції. | 31.03. |
План роботи на лютий
09.02 «Інтерперсональна теорія Гаррі Степа Саллівана» – заняття -практикум
10.02 Участь в обласному онлайн вебінарі «Написання та оформлення дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
12.02 Участь у онлайн Всеукраїнському круглому столі з позашкільної освіти: «Позашкільна освіта в контексті викликів та економічної рецесії».
15.02 Участь у Арт-челенджі «Леся Українка. 150 років з дня народження»
16.02 Міський етап гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”
18.02 «Ми маленькі українці» – квест до Дня мови в студії розвитку дитини «Малюк»
19.02 Участь у заходах присвячених Дню Героїв Небесної сотні
21.02 Участь в обласному фестивалі театрів ляльок «Казкові оглядини»
21.02 Рідна мова калинова» – марафон до Міжнародного Дня мови.
24.02 “Писанки Одещини” – відкрите заняття у Народному художньому колективі “Школа писанкарства “Дивосвіт”
24.02 «Вироблення почуття ритму» – відкрите заняття в Народному хореографічному колективі «Веселка»
25.02 Засідання клубу за інтересами «Лідер» в рамках тижня профорієнтації
План роботи на січень
4.01 «Мозаїка батьківського виховання». – батьківські збори у Народній школі писанкарста «Дивосвіт»
8.01 – Участь в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж , брати мої!» до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки
до 17.01 «Безпека дорожнього руху – це життя» – участь в обласном конкурсі плакатів
18.01 Виховання самостійності та відповідальності. Спільна діяльність батьків і дітей. (обмін досвідом) – у Народному хореографічному колективі «Веселка»
19.01 Загальні батьківські збори ВМ ЦДЮТ: «Виховання патріотизму підростаючого покоління».
25.01 «Основи формування у дітей навичок здорового способу життя» – батьківські збори у Народному хореографічному колективі «Веселка»
27.01 «Як виховати ввічливість у дитини» – консультація для батьків студії розвитку дитини «Малюк»
28.01 «Розвиток творчих здібностей у процесі спільної діяльності батьків та керівника гуртка» – батьківські збори у студії образотворчого мистецтва «Палітра» 29.01 «Роль родини у вихованні характеру і формування моральних якостей вихованця студії Арт – Колорит»
29.01 «Космічні фантазії» – міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу
План роботи
Центру дитячої та юнацької творчості
на період зимових канікул
26 грудня
- «Сніговик» майстер-клас – у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
10:00 Шеньова О.О.
- «Новорічні іграшки різних країн» майстер-клас ялинкові прикраси – у гуртку «М’яка іграшка»,
12:00 Горбенко Л.М.
- «Добро на Різдво» – перегляд фільму у театральному гуртку «Чари-Бари»,
14:00 Білоус О.Г.
28 грудня
- « Новорічна фантазія» виставка дитячих робіт -у гуртку «В’язання гачком» ,
10:00 Волошина Т.А.
- « Подарунки для рідних» майстер-клас – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н. І.
- «Зимовий ліс» майстер-клас новорічна композиція – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Летко Л.Г.
- «Зимовий вернісаж» виставка – у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,
12:00 Коваленко О.В.
- «Казку зима візерунком малює, а Дід Мороз подарунки готує» виставка малюнків – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
12:00 Демченко Я.І.
- «Ялинка» онлайн конкурс на найкращу ялинку – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
- 12:00 Кучеренко Ю.А.
- «Просто неба» відвідування онлайн наукових музеїв – у гуртку «Юні винахідники»,
14:45 Трьохбратська М.С.
29 грудня
- «Новорічні прикраси» майстер-клас – у гуртку «Юні географи-дослідники»,
10:00 Бойко О.М.
- «2021 рік-рік Бика» новорічна вікторина – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Новорічно-різдвяні барви!» участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв м. Київ – Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,
10:00 Бобир А.О.
- «Заюшкіна ізбушка» виготовлення власноруч театральних героїв – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:30 Артим У.В.
- «Віртуальна подорож» до музею художньої обробки деревини: Смт. Івано-Франкове, Обл. Львівська – у гуртку «Різьба по дереву»,
11:00 Кузьменко В.В.
- «Янгол зірку запалив на святу ялинку» майстер-клас- у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,
12:00 Чепурда Л.В.
- «Вітальна листівка»-ескізи виготовлення – студії образотворчого мистецтва «Палітра»,
12:00 Можаровська Г.В.
- «Новорічний костюм» онлайн конкурс – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
12:00 Монарх Є.Ю.
- « Новорічний сувенір -символ 2021року» воркшоп – у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,
13:30 Коваленко О.В.
- «Новорічна хімія» вечір спілкування – у гуртку «Диво-хімія»,
16:00 Каєва Л.А.
- «Новорічна гірлянда» майстер-клас- у студії розвитку дитини «Малюк»,
16:00 Яковенко Г.Є.
30 грудня
- «Ялинкова іграшка» майстер клас- у гуртку «В’ язання гачком»,
10:00 Волошина Т.А.
- «Новорічні передбачення» проведення новорічних ігор та конкурсів – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Світ дитинства» дистанційна участь вокального ансамблю та вокалістів у Всеукраїнському вокальному конкурсі м. Миколаїв – Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,
10:00 Бобир А.О.
- «Різдвяна листівка» майстер-клас – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Кузіна О.І.
- «Майстерня Діда Мороза» майстер-клас – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:30 Артим У.В.
- « Новорічні панчи» – майстер-клас. Історія новорічних традицій різних країн – у гуртку «М’яка іграшка»,
11:00 Горбенко Л.М.
- «Зимові розваги» виставка – у студії пісочної анімації «Магія піску»,
12:00 Коваленко О.В.
- «Буде радість, буде сміх, свято завіта до всіх»- майстер-клас з виготовленням новорічних листівок – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
12:00 Демченко Я.І.
- «Ялинка з фетру» майстер-клас – у гуртку «М’яка іграшка»,
14:00 Горбенко Л.М.
- «Не рубай ялинку – створюй креатив» виставка творчих поробок – у студії розвитку дитини «Малюк»,
15:30 Міщенко Ю.М.
- «Новорічна іграшка» майстер-клас – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,
16:00 Турукіна Л.В.
31 грудня
- «Новорічний вінок» створення фотоколажу – у гуртку «Юні географи-дослідники»,
10:00 Бойко О.М.
02 січня
- « Зимові пригоди» вікторина- у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
10:00 Шеньова О.О.
- «Сніжна графіка» майстер-клас – у студії пісочної анімації «Магія піску»,
12:00 Коваленко О.В.
04 січня
- «Пташина ялинка» екскурсія до парку підкормка пташок – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Сяйво новорічних свят» майстер-клас по виготовленню новорічної іграшки з фоамірану – у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,
12:00 Чепурда Л.В.
- «Загадки природи» турнір-мозаїка – у гуртку «Диво-хімія»,
12:00 Каєва Л.А.
- «Свято починається, мрії збуваються» малюємо Різдвяного янгола – у студії образотворчого мистецтва Вернісаж»,
12:00 Демченко Я.І.
- «Космічні фантазії» вікторина: – у гуртку «Юні винахідники»,
14:45 Трьохбратська М.С.
- «Медовий пряник» майстер-клас – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,
16:00 Турукіна Л.В.
- «Різдвяна композиціїя» майстер-клас – у студії розвитку дитини «Малюк»,
16:00 Летко Л.Г.
05 січня
- «Різдвяні свята» вивчення колядок та щедрівок – у гуртку «Юні географи-дослідники»,
10:00 Бойко О.М.
- «Новий рік в різних країнах» віртуальна екскурсія – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Кмітливчики» математичні та логічні вправи – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:30 Артим У.В.
- «Зимові мрії» новорічно-різдвяна зустріч з мером міста,
11:00 Розумнюк А.А.
- «Виготовлення різдвяного оберега» онлайн майстер-клас – у гуртку «Різьба по дереву»,
11:00 Кузьменко В.В.
- «Подорожуємо навколо світу» заочна мандрівка – у гуртку «Наука про Землю»,
11:00 Бондар Л.С.
- «Новорічний олень», виготовлення ялинкової іграшки – у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,
12:00 Шишацька Л.М.
- «Різдв’яний пакунок» майстер-клас- студія Арт «Колорит»,
12:00 Канцедал В.В.
- «Годівничка» природоохоронна акція – у студії розвитку дитини «Малюк»,
12:00 Вендичанська Н.І.
- «Символіка трипілля» створення довільних композицій – студії образотворчого мистецтва “Палітра”,
12:00 Можаровська Г.В.
- «Хай давня історія оживає, про світлу радість нагадає» Різдвяний вертеп – у зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,
13:00 Бобир А.О.
- « Різдвяна листівка» майстер-клас – у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,
14:00 Коваленко О.В.
- «Моя віра в традиції моїх предків» святковий вечір. Традиції, народні прикмети – у театральному гуртку «Чари-Бари»,
14:00 Білоус О.Г.
06 січня
- «Різдв’яний підсвічник» в’язання за схемою – у гуртку «В’ язання гачком»,
10:00 Волошина Т.А.
- «Різдвяна радість» колядки для дітей – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Малючата колядують» конкурс колядок – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Кузіна О.І.
- «Птахи рідного краю!» інтерактивна гра – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Міщенко Ю.М.
- «Диво Різдво» вікторина- у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:30 Артим У.В.
- «Стилізована маска» майстер-клас для різдвяного вертепу – у гуртку «М’яка іграшка»,
11:00 Горбенко Л.М.
- «Вода – еліксир життя» лекція – у гуртку «Диво-хімія»,
12:00 Каєва Л.А.
- «Зимова Мультляндія» віртуальна подорож – у студії розвитку дитини «Малюк»,
12:00 Вендичанська Н.І.
- «З передзвоном на поріг, вже ступив- Новий рік» малюнок пейзаж – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,
12:00 Демченко Я.І.
- «Вже на порозі Різдво» створення Різдвяного вертепу – у гуртку «М’яка іграшка»,
14:00 Горбенко Л.М.
- «Коляда іде» конкурс колядок – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Кучеренко Ю.А.
07 січня
- Віншування жителів міста Новорічними та Різдвяними святами Вихованці ЦДЮТ
08 січня
- «Новорічні дива» дистанційне заняття – у гуртку «Юні квітникарі»,
10:00 Рябцева Н.І.
- «Різдвяний янгол» майстер-клас з ватних дисків – у студії розвитку дитини «Малюк»,
10:00 Яковенко Г.Є.
- «Добра справа» годівничка для птахів – студія Арт «Колорит»,
12:00 Канцедал В.В.
- «Щедрівки» онлайн конкурс – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
14:00 Монарх Є.Ю.
- «Знавці науки» гра онлайн – у гуртку «Юні винахідники»,
14:45 Трьохбратська М.С.
- «Вечори поблизу моніторів» щедрий вечір, прикмети – у театральному гуртку «Чари -Бари»,
14:00 Білоус О.Г.
09 січня
- «Снігова баба» онлайн зимові розваги – у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,
10:00 Шеньова О.О.
«Наш дім – планета Земля» географічний калейдоскоп – у гуртку «Наука про Землю»,
11:00 Бондар Л.С.
- «Сніговик з панчох»- онлайн майстер-клас – у гуртку «М’яка іграшка»,
12:00 Горбенко Л.М.
- «Новорічний вінок» майстер-клас – у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,
12:00 Шишацька Л.М.
________________________________________________________________________________
План роботи на грудень 2020 року
№ п/п |
Зміст заходу |
Дата проведення |
1. |
– “Серце до серця“ благодійний онлайн-ярмарок в рамках традиційного фестивалю для дітей з особливими потребами. |
01.12-02.12 |
2. | Перегляд та обговорення відео – роликів «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Булінг у школі та як з ним боротися» – у гуртках «М’яка іграшка», «Юні винахідники», «Науки про Землю», «Рукоділля», «Юні квітникарі» | 01.12-10.12 |
3. | «Право очима дитини» – Участь у обласному арт – проєкті | 01.12 |
4. | – «Київщина-простір можливостей» -участь у ІV Молодіжному профорієнтаційному бізнес-турнірі | 01.12-20.12 |
5. | Участь у обласній акції до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Творчість без обмежень» | 03.12 |
6. | «Об єднаймося ж, брати мої!» – участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. | 09.12 |
7. | «Скарби рідного краю» – участь у обласній виставці декоративно-ужиткового мистецтва «у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» | 10.12 |
8. | Віртуальне шоу в студії розвитку дитини «Малюк» «Святий Миколай, до нас у гості завітай» | 14.12 |
9. | «ВІВАТ, НАУКО!» – участь у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. | 15.12 |
10. | Пригодницький екшн в студії розвитку дитини «Малюк» «Новорічні пригоди казкових героїв» | 15.12 |
11. | Віртуальні розваги в студії розвитку дитини «Малюк» «Новий рік крокує по планеті» | 16.12 |
12. | Костюмована вистава для вихованців молодших та середніх груп Народного хореографічного колективу «Веселка» “Подорож країною казок” | 21.12 |
13. | Майстер-клас з виготовлення пряникової шкатулки у Народній школі писанкарства «Дивосвіт» | 23.12 |
14. | Майстер – клас з виготовлення новорічних прикрас у арт – студії «Колорит» «Буде радість буде сміх, свято завіта до всіх» | 24.12 |
15. | Новорічний диско-клуб для старшокласників Народного хореографічного колективу «Веселка» «New Year’s Party”- | 28.12 |
16. | Новорічна вечірка у гуртку «Конструювання іграшки» «Сузір’я друзів» | 29.12 |
План роботи на листопад 2020 року
08 листопада
Участь в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».
09 листопада
«Пісень українських розмай, луна мов веселковий водограй» – розважально-ігрова програма присвячена популярній українській пісні до Міжнародного дня мови.
Онлайн благодійна ярмарка «Серце до серця!»
“Живи цікаво та безпечно!”-участь в обласному онлайн флешмобі з безпеки дорожнього руху.
13 листопада
«Горлиця–птах року 2020» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції.
17 листопада
#Дякуємо_героям-челендж до Дня Гідності та Сводоби.
19 листопада
«Герої серед нас. Сучасні захисники України» – участь в обласній пошуковій акції.
20 листопада
Участь в обласному етапі Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна.
«ART-гарбуз-2020»-участь у дистанційному конкурсі-виставці.
26 листопада
Участь у обласній конференції юних краєзнавців «Допоки пам’ять в серці не згасає» щодо трагічних подій на Україні під час Голодомору 1932 – 1933 років.
27 листопада
«Запали свічку» – участь у Всеукраїнській акції пам’яті жертв голодомору.
«Новорічна композиція» участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу.
30 листопада
Виставка-презентація робіт художників-ілюстраторів «MadeinKyivregion» у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості»
Протягом місяца
Загальні батьківські збори ВМЦДЮТ
________________________________________________________________________________
План роботи Центру дитячої та юнацької творчості на період осінніх канікул
з 15.10.20-31.10.20
План заходів на осінні канікули в студії ПА «Магія піску»:
- 29.10 МК «Пісочні візерунки в пляшці»
- 30.10 МК «Рухомий персонаж».
План заходів Студії ОМ «Чарівні барви»:
- 27.10. Воркшоп «Розпис хустини у техниці вузликового батика»
- 31.10 Виставка «Мелодія осені»
План заходів студії ОМ «Вернісаж»:
- 21.10. о 15-00 МК з виготовлення вітальної листівки за технологією ” Скрапбукінгу”. “Осінь до студії завітала, і барви чарівні подарувала”.
- 23.10. о 15.00 “Україна, творчості колиска”- конкурс – виставка дитячих робіт в студії ” Вернісаж”
План заходів Народної школи писанкарства «Дивосвіт»:
- 28.10 – Пішохідна екскурсія по місту Васильків з працівником краєзнавчого музею.
План заходів гуртка «Диво-хімія»:
- 28.10. Екскурсія на Змієві Вали.
- 30.10. Вікторина «Пригоди самоцвіти»
План заходів у народній майстерні «Світ сувенірів»:
- 21.10. Круглий стіл «Розумна молодь – майбутнє країни»
- «Гарбуза ми доглядали, добру кашу смакували» святкування дня осені на р. Стугна.
План заходів гуртку «Наndmade»:
- 26.10. Арт-пікнік та МК «Гарбуз-сувенір»
- 27.10. Конкурс «Модний лук для Барбі»
- 28.10. МК «Декупаж на склі»
- 31.10. МК та вікторина «Осіння природа» на свіжому повітрі»
План заходів гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», Шеньова О.О.:
- 16.10 на 10:00 та 15:55-мк Лисиця з картонного рулону. Орігамі-Лисичка;
- 17.10- МК ‘Їжачок трудівничок’.
- 23.10- МК «Осінній букет», вікторина «Золота осінь»,
- 24.10 Аплікація з природного матеріалу. Відгадай загадки про осінь.
- 30.10-Виготовлення іграшки-антистрес, весела гра ‘Рибалка’
- 31.10- Виготовлення осінньої листівки «Яскрава осінь»
План заходів ТГ «Чари-бари»:
|
План заходів студії естрадної пісні «Лілея»:
- 28.10. о 15-00 Осінній квестінтелектуально-динамічної гри «Під витрилами надії в океані життя».
План заходів «Конструювання іграшки сувеніру», лялькового театру «Сонечко»:
- 15.10. о 11-00 Похід на Змієві Вали
- 21.10. Відкрите заняття «Виготовлення українського сувеніру за мотивами творчості М.Приймаченко»
- 23.10. «Міс Барбі 2020» конкурс одягу для ляльок
________________________________________________________________________________
План роботи на жовтень 2020 року
02 жовтня
«Моя Україно!» – міський етап Всеукраїнського онлайн конкурсу робіт юних фотоаматорів
05-06 жовтня
Всеукраїнський “Урок доброти”, присвячений захисту тварин.
10 жовтня
Квест-гра «Козацькими стежками» – участь в заході до Дня Захисника України
12 жовтня
“Хлопці вперед” , захід до Дня Захисника України.
“Український сувенір” – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу.
13 жовтня
«Київщина козацька» – участь у обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді.
22 жовтня
Настановча конференція органу місцевого самоврядування дітей та учнівської молоді.
23 жовтня
“Осінній кошик” – свято осені в студії розвитку дитини “Малюк”
Протягом місяца
Загальні батьківські збори ВМЦДЮТ
_______________________________________________________________
План роботи на вересень 2020 року
03 вересня
Участь у міських урочистостях з нагоди Дня підприємця вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея».
07 вересня
Участь вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Україна – це ти».
14 вересня
«Неосяжна моя Україна» – міський етап обласного конкурсу фото робіт.
14 – 16 вересня
«Країна дитячих мрій» – день відкритих дверей в ВМ ЦДЮТ.
21 вересня
«Ми за Мир» – конкурс малюнку з нагоди Міжнародного Дня Миру.
24 вересня
Імітаційна гра «Якщо тебе ображають» – в гуртках Народний хореографічний колектив «Веселка» та Зразкова студія дитячої естрадної пісні «Лілея».
25 вересня
Майстер – клас «Посуд з персональним написом – Тато, ти найкращий» до Міжнародного дня Батька у Арт – студії «Колорит».
«Неосяжна моя Україна» – участь в обласному конкурсі фоторобіт.
27 вересня
Участь у обласній онлайн-вікторині до Всесвітнього дня туризму.
29 вересня
Участь в онлайн конкурі дитячого малюнка «Якби я був бортником».
протягом місяця
Краєзнавча екскурсія літописним містом Васильєвим «Від Стугни до Козацького валу» для лідерів Учнівського парламенту та лідерів учнівського та студентського самоврядування.
ПЛАН
організаційно-масових заходів на літо 2020 року
1 червня
«Ура – канікули!» – онлайн заходи у гуртках студія та творчих об’єднаннях до Дня захисту дітей
«Намалюй листоношу майбутнього» – участь у конкурсі малюнків Укрпошти до Дня захисту дітей
4 червня
«Перлина Дніпра» – участь у Дистанційному ІІ Міжнародному багатожанровому фестивалі
1-4 червня
Дистанційний флешмоб у гуртках до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії
01-08 червня
«Creat and test» (створюй або випробуй) – часть в обласному онлайн-техночеленджі
22 червня
«Пам’ятаємо. Не забуваємо» – покладання квітів до Меморіалу пам’яті
з нагоди початку нацистської окупації України у 1941р.
28 червня
«Конституція – основний закон України» – онлайн-комунікації в гуртках
червень
#День Захисту Дітей – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників
«Дива дитячих рук» – онлайн майстер-класи для дітей
«Світ Позашкілля» – участь у Міжнародній акції Міжнародної асоціації позашкільників
#Мої_права_мої_обов’язки – черендж до Дня Конституції серед вихованців гуртків ВМ ЦДЮТ
#Позашкілля Заради Майбутнього – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників
#Я випускник позашкілля – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників
#Наші випускники-наша гордість – челендж серед вихованців ВМ ЦДЮТ
28 липня
Участь у відзначенні Дня хрещення Русі
23 серпня
«День прапора України» – участь в урочистостях
24 серпня
«З Днем незалежності, країно!» – участь у святковому концерті
червень-серпень
«Академічна спільнота дітей» – дистанційна робота
за індивідуальними проектамиучнів наукового товариства Малої академії наук
#Історія позашкільної освіти – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників
#Позашкілля – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників до 20 – річчя Закону України «Про позашкільну освіту»
#Позашкільники_разом_ми_сила – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників
Google-реєстрація у гуртки, студії та творчі об’єднання на 2020-2021 навчальний рік
8-9 травня
«1939-1945. Пам’ятаємо.Перемагаємо» – участь в заходах до Дня пам’яті та примирення та з нагоди 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
1-15 травня
«Все починається з сім’ї» – участь в онлайн-челенджі, присвяченого Дню матері та Міжнародному дню сім’ї
1-17 травня
«Знай і люби свій край» – участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва
11-17 травня
“#Живи цікаво та безпечно!» – участь в обласному онлайн флешмобі в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху
12-22 травня
«Діти Київщини – дякують лікарям!» – участь в обласному челенджі вдячності
13 травня
“Форум позашкільників – 2020” – участь в онлайн-конференції
15 травня
“Dance. Love. Sing. Life” – участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі
19-22 травня
«МАН-Юніор Дослідник» – участь у Всеукраїнському відкритому онлайн конкурсі
20 травня
“Дистанційна робота закладів позашкільної освіти” – участь в методологічному семінарі
21 травня
«Моя родина у вишиванці» – участь у флешмобі до Дня вишиванки»
22 травня
«Родина» – участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі мистецтв імені Назарія Яремчука
27 травня
“Ефективна дистанційна педагогічна діяльність: від теорії до практики” -участь в онлайн-конференції
1 квітня
«Годівничка» – онлайн участь у обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції.
«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» – онлайн участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді
1 – 5 квітня
«Зоологічна галерея» – участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка
1 – 10 квітня
«#Пернаті друзі 2020» – участь у обласному онлайн конкурсі – виставці
1 – 15 квітня
«День зустрічі птахів» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції
«Квітуча Україна» – участь у дистанційному Міжнародному конкурсі
5 – 17 квітня
«Писанкова веселка» – участь у Міжнародному дистанційному конкурсі.
6 – 30 квітня
«Дитинства пісня Великодня» – участь у обласній родинній онлайн – етноакції.
15 квітня
«Київщина мій заповідний край» – участь у обласній онлайн конференції
«Сяйво Хортиці» – участь у дистанційному
Всеукраїнському багатожанровому фестивалі – конкурсі
20-25 квітня
“Мій ЕкоВчинок, або що Я зробив для своєї Землі» -участь в онлайн-челенджі
1 – 30 квітня
«Політ до Місяця і далі» – участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків
квітень – травень
«МАН юніор» – участь у Всеукраїнському відкритому онлайн конкурсі
2 березня
«Будь обережним з вогнем» – вікторина-змагання у гуртку «Юні квітникарі».
«Незабутній Шевченко» – виставка книжок творів великого Кобзаря.
3 березня
«З вогнем не жартуй» – дидактична гра у студії розвитку дитини «Малюк»
«Шевченківський вернісаж» – виставка малюнків вихованців образотворчих гуртків.
4 березня
«Знавці творчості Т. Шевченка» – конкурс ерудитів у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»
«Творчий шлях Шевченка» – інформаційна хвилинка у ляльковому театрі «Сонечко”
5 березня
Відкрите заняття у гуртку «Ляльковий театр «Сонечко»: «Подарунок мамочці»
«Вогонь – не іграшка» – складання етюдів на задану тематику в студіях образотворчого мистецтва
6 березня
«Шевченко художник» – малюнки в техніці пісочної анімації у гуртку «Магія піску»
«Книжковий вернісаж» – відвідування міської бібліотеки вихованцями студії розвитку дитини «Малюк»
«Ми чуємо тебе Кобзарю, крізь століття» – вставка робіт у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»
10 березня
«Тарасовими шляхами» – виставка літературних та художніх творів Великого Кобзаря
11 березня
Челендж у гуртку «Лідери учнівського самоврядування» до 90-річчя Л.Костенко
12 березня
Свято весни у студії розвитку дитини «Малюк»
13 березня
«Птахів зустрічаємо – весну зустрічаємо» свято у студії розвитку «Малюк
Майстер – клас технікою холодного батику в арт-студії художнього розпису «Колорит»
19 березня
Святковий концерт з нагоди 20-річчя Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея»
20 березня
Відкрите заняття у студії розвитку «Малюк»: «Розвиток математично-логічних здібностей дітей дошкільного віку»
23 березня
Відкрите заняття у гуртку «Акторська майстерність»: «Літературні читання»
Відкрите заняття у гуртку «Юні квітникарі»: «Доля цих квітів у наших руках (в захист первоцвітів)»
Відкрите заняття у НХК «Веселка»: «Сприяння розвитку національної самосвідомості вихованців засобами хореографічного мистецтва»
«Первоцвіти Васильківського краю – провісники весни» акція у гуртку «Юні квітникарі»
24 березня
«Весняний Lоок» – технічний розпис по тканині у студії «Магії піску»
26 березня
Обласний збір лідерів учнівського самоврядування
10 лютого
Міський етап гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії ”
14 лютого
Участь в обласному етапі гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії ”
17 лютого
Челендж для лідерів органів учнівського самоврядування «Моя професія: проектую своє майбутнє»
18 лютого
Участь в обласному патріотичному форумі «Зима, що нас змінила», присвяченомуДню Героїв Небесної Сотні.
Прес-конференція з керівниками підрозділів виконавчого комітету Васильківської міської ради.
15 лютого
Участь в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
20 – 21 лютого
«Українська рідна мова» – свято мови в студії розвитку дитини «Малюк»
21 лютого
«Моя рідна мова – Українська» – акція-відеочелендж серед гуртківців ВМ ЦДТ.
22 лютого
Прим’єра вистави у гуртку “Театральний”
28 лютого
Участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин»
10 січня
Участь в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки
15 січня
«Безпека дорожнього руху – це життя» – участь у міському етапі конкурсу плакатів
17 січня
«Безпека дорожнього руху – це життя» – участь в обласному конкурсі плакатів
22 січня
Участь вихованців ВМ ЦДЮТ у відкритті виставки виставки «Об’єднаймося ж, брати мої!»
25 січня
“УКРАЇНА – ЦЕ МИ!”- участь у Всеукраїнській фотовиставці до Дня соборності України
План роботи
Центру дитячої та юнацької творчості
на період зимових канікул канікул
23 грудня
«В гості до нас завітавДід Мороз» – свято нового року у студіїрозвиткудитини «Малюк»
«З Новим роком» – розважальна програма для учнівЗОШ І-ІІІ ступенів №7
24 грудня
«Новорічна феєрія» –участь в новорічному концерті
26 грудня
«Новий рік завітав на поріг» – новорічне свято у студії розвитку дитини «Малюк»
«Новорічні чудеса» – новорічний ранок для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»
«Новий рік на поріг» – новорічне свято у студії розвитку дитини «Малюк»
«Новорічні пригоди» – святкування Нового року у студії розвитку дитини «Малюк»
27 грудня
Екскурсія на виставку «Кращий твір року» – вихованцівНародної школи писанкарства до Національної спілки майстрів
«Новорічний ранок»-для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»
«Новорічне диво» – свято Новоно року у студії розвитку дитини «Малюк»
28 грудня
«Новорічна казка» -сімейне свято у гуртку ритмопластики «Зорі»
«Новорічна листівка» – майстер-класноворічної листівки Діду Морозу у студії пісочної анімації «Магія піску»
«HappyNewYear» – новорічна диско-програма у Народному хореографічному колективі «Веселка»
«Майстерня Діда Мороза» – виставка робіт у гуртку «Handmade».
30 грудня
«Челендж – Зроби як я» – відкрий захід у гуртку «Конструювання іграшки-сувеніру»
«Новорічна феєрія» – виставка у гуртку образотворчого мистецтва
31 грудня
«Примхливе кохання Дроздоборота» – поїздка вихованців гуртка «Театральний» на виставу у Київський національний академічний Молодий театр
2 січня
«Новорічний вернісаж» – виставка робіт у гуртку образотворчого мистецтва «Палітра»
«Різдвяний янгол» – майстер-клас у студії пісочної анімації «Магія піску»
«Україна – рідний край»- вікторина у гуртку «Науки про Землю»
«Різдвяний віночок» –майстер-клас у гуртку «Handmade»
3 січня
«Крижане серце» – поїздка вихованців гуртка «М’яка іграшка» на балет
Веселий шапіто» – перегляд циркової вистави вихованців школи студії «Малюк»
«Новорічні пригоди» – конкурсно-розважальна програма
«Новорічний подарунок» – майстер-клас з виготовлення різдвяних сувенірів у гуртку «Різьба по дереву»– ЗОШ№6
«Радуйся Земле»– новорічне свято у арт-студії «Колорит»
Сім чудес світу» – перегляд презентації у гуртку «Наука про Землю»
«Снігова Королева» – поїздка на пісочне шоу-казку до театру «Золотий лев»
4 січня
«Різдвяна фабрика мрій» – поїздка вихованців арт-студії «Колорит» до фабрики ялинкових прикрас ВДНГ м.Київ
«Чарівний янгол» – різдвяниймайстер-клас у гуртку «Handmade»
5 січня
«Новий рік крокує – свята нам дарує» – новорічно-різдвяна зустріч у пісенній вітальні вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»
6 січня
«Різдвяний янгол» -майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки у вигляді янгола у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»
7 січня
«Снігова Королева» – поїздка на виставу в Національний академічний драматичний театр ім.І.Франка
«Коляда іде» – вітання вихованців ЦДЮТ жителів міста з Різдвом Христовим
8 січня
«Новорічна іграшка» – екскурсія в музей мистецтвм.Київ у гуртка «Юні квітникарі»
«Новорічні розваги» – розважальна програма для соціально-незахищених дітей
«Зимова заметіль» – конкурс на кращу новорічну композицію з використанням різноманітніх технік у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»
9 січня
«Зимова країна» – поїздка вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» м.Київ
«Новорічна кулька» – майстер-клас з виготовлення кульки з ниток у гуртку «Handmade»
10 січня
«Різдвяні зустрічі з мером» – вихованців ЦДЮТ
«Чарівні листівки» – майстер-клас з виготовлення новорічного листівки у гуртку «Мяка іграшка»
Відвідування новорічно-різдвяного концерту за участю гурту «Gonia»
11 січня
Веселі канікули» –поїздка вихованців гуртка «Конструювання іграшки-сувеніру» на ковзанку с.Ковалівка
«Льодова арена – Світанок» – поїздка вихованців Народної творчої майстерні «Світ сувенірів» на каток с.Ковалівка
«Яскрава ялинка своїми руками» – конкурс на найкращу новорічну прикрасу у гуртку «Handmade Назарова Я.І.
03 грудня
«Повір у себе» – традиційний міський фестиваль для дітей з особливими потребами.
06 грудня
Участь вихованців НХК «Веселка» у святковому концерті до Дня Збройних сил України
10 грудня
«Новорічна композиція» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу
11-12 грудня
Участь у Всеукраїнських актуальних зустрічах позашкільників м.Рівне
13 грудня
“Правничі ігри 2019”-міський правовий брейн-ринг
17 грудня
Участь у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
18-19 грудня
«Миколине диво» – вистава у майстерні лялькового театру «Сонечко»
18 грудня
Участь вихованців НХК «Веселка» у міському святі з нагоди дня Святого Миколая.
20 грудня
«Об’єднаймося ж ,брати мої» – міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,присвяченого Шевченківським дням.
22 грудня
«Ми щасливі діти України» – участь вихованців НХК «Веселка» у Міжнародному конкурсі хореографічних колективів.
23 грудня
«В гості до нас завітав Дід Мороз» – свято нового року у студії розвитку дитини «Малюк»
25 грудня
«Українська революція, 100 років надії і боротьби» – участь в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді
26 грудня
«Новорічна ялинкова прикраса» – майстер-клас в арт-студії «Колорит»
26-28 грудня
«Новорічні пригоди чарівної зірки» – вистава у НХК «Веселка»
26-27 грудня
«Новий рік ступає на поріг» – новорічне свято у студії розвитку дитини «Малюк»
28 грудня
«Новорічна ніч» – сімейне свято у гуртку ритмопластики «Зорі»
31 грудня
«Примхливе кохання Дроздоборота» – поїздка в Націольний академічний Молодий театр м.Київ.
Протягом місяця
«Барви осені» – виставка художніх робіт у гуртку «Образотворче мистецтво» та студії пісочної анімації «Магія піску»
«Грак – птах року» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції
21 листопада
«Walk for Freedom» – участь у флеш-мобі до Дня гідності та свободи за участю лідерів учнівського самоврядування
«Герої серед нас. Сучасні захисники України» – участь у обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді
27 листопада
«Як виявити та розвинути здібності дитини» – батьківські збори у арт-студії художнього розпису «Колорит»
«Підлітки та інтелект» – батьківські збори у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»
28 листопада
«Патріотичне виховання у сім’ї, зв’язок поколінь» – батьківські збори у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея»
29 листопада
«Покарання та заохочення дітей в родині. За і проти» батьківські збори у гуртку «Цікава англійська»
30 листопада
«Методи родинного виховання дітей віком 8-15 років» – батьківські збори у гуртку «Акторська майстерність»»
3 жовтня
«Ми, вчителю, вклоняємось доземно»!” – святковий концерт до Дня працівників освіти.
7 – 11 жовтня
Тиждень військово – патріотичного виховання.
9 жовтня
Міська настановча конференція членів МАН
«Моя Україно!» та «Моя країна – Україна» – міський етап заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних
10 жовтня
«Український сувенір» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки.
11 жовтня
«Моя Україно!» та «Моя країна – Україна» – участь в обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів.
12 жовтня
До Дня захисника України – екскурсія до військової частини А-0952. Зустріч зі спецпризначеннями, що боронять нашу землю на сході країни.
17 жовтня
«Моя Батьківщина – Україна» – міський етап Всеукраїнської експедиції.
25 жовтня
Звітно-виборча конференція органу місцевого самоврядування дітей та учнівської молоді.
21 – 25 жовтня
Тиждень безпеки дорожнього руху.
24 жовтня
«Герої серед нас: сучасні захисники України» -міський етап обласної пошукової акції.
28 жовтня
«Золота осінь» – свято осені у гуртку «Юні квітникарі.
29 жовтня
Виставка «Осінній вернісаж» у гуртку образотворчого мистецтва «Палітра»
31 жовтня
«Терпсихора запрошує…» – участь у обласному дитячому фестивалі-конкурсі хореографічних колективів
14 вересня
«У ріднім Василькові і серце співає!» – участь у святкуванні 1031-ої річниці міста Василькова
15 вересня
«За нашу свободу» – участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді
18 вересня
«Неосяжна моя Україна» – міський етап обласного конкурсу фото робіт
19 вересня
«Київщина козацька» – участь у міському етапі історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді
24 вересня
«Неосяжна моя Україна» – участь в обласному конкурсі фото робіт
«Київщина козацька» – участь у обласному етапі історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді
9 травня
Участь педагогів ЦДЮТ у пам’ятній ході до Дня перемоги
10-13 травня
Участь НХК «Веселка» у XII Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки 2019», м. Мукачеве
11-12 травня
«Київ Арт Тайм» – участь вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» в XVI Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі,
м. Київ
до 13 травня
«Я маю право» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнків
16 травня
Участь педагогів та вихованців ВМ ЦДЮТ у святкуванні Дня вишиванки
18 травня
Участь НХК «Веселка» в концерті до Дня матері
20 травня
«Таланти твої, Васильків» – участь в XXVII міський фестиваль творчо-обдарованих дітей
до 31 травня
«Я – Україна» – участь у Всеукраїнському конкурсі плакатів в рамках відзначення Дня Конституції
31 травня
Участь педагогів ЦДЮТ у міському святкуванні до Дня захисту дітей
1 квітня
« Зроби місто кращим» презентація проектів участь вихованців ВМ ЦДЮТ
8-12 квітня
Тиждень пропаганди здорового життя серед вихованців гуртків
9 квітня
« Я веду здоровий спосіб життя» – виставка робіт образотворчих гуртків « Палітра» та «Вернісаж»
11-12 квітня
«Моє ставлення до куріння »- анкетування вихованців гуртків
1-30 квітня
«Дитяче серденько живо » -14 Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця»
3 квітня
«Писанковий воркшоп» – майстер – клас для по писанкарству для директорів закладів освіти
4 квітня
« Весняні дзвони» пленер писанкарів Київської області
11 квітня
« Космічні фантазії» відкриття виставки малюнків та виробів декоративно-прикладного мистецтва учнів шкіл та вихованців ПНЗ, присвячена Дню космонавтики.
13 квітня
«Калиновий дзвін» – участь у фіналі обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні
14 квітня
«Україна – це ти» участь у Всеукраїнському вокальна – хореографічному конкурсі
15 квітня
Звітні збори членів міського Парламенту
« Виховуємо майбутнє турбуючись про минуле »- щорічна доброчинна акція збереження та захисту історично – культурологічної спадщини міста.
16 квітня
« Вода життєве джерело на планеті Земля »-гра – квест у Народному хореографічному колективі «Веселка»
17 квітня
« Шепочуть ніжно квіти пелюстками» – свято квітів у гуртку « Юні квіткарі»
«Ліс легені Планети »- конкурс – кросворд у зразковій студії дитячої пісні «Лілея»
17-18 квітня
« Я буду природі другом »- інтерактивне заняття у студії розвитку «Малюк»
18 квітня
«Дзвони Чорнобиля» – виставка творчих робіт у гуртку образотворчого мистецтва « Вернісаж»
«Великі художники Київщини »- участь в обласному мистецькому челенджі
19 квітня
«Парад квітів на підвіконні »- озеленення робочих кімнат
«Життя без поліетилену »- виготовлення торбинок із тканини вихованцями лялькового театру «Сонечко»
22 квітня
«Подаруй друге життя» виставка – конкурс робіт з паперових відходів і пластикових пляшок
«Дитячі мрії» – обласний благодійний захід підтримки онкохворих дітей Київської області
«Великодні дзвони» – майстер клас для членів клубу « Барви осені»
23 квітня
«Первоцвіти збережемо! Ми їх намалюємо» – виставка малюнків у гуртку «Юні квітникарі»
24 квітня
«Вода – життя ,чарівний еліксир всесвітнього буття» – диспут в Народний школі в Народній школі писанкарів
25 квітня
«Чорнобильські дзвони плачуть» – година реквієм до дня трагедії на ЧАЕС
22-25 квітня
« Милосердя і доброта врятують світ »- вітання одиноких людей з Великодніми святами» – у рамках соціальної акції «У свято ніхто не залишається одиноким»
26 квітня
« Моє місто Васильків – без сміття» – флешмоб з вихованцями ЦДЮТ
Протягом квітня
«Збираємо батарейки-землю зберігаємо»
«Макулатуру збираємо – ліс не рубаємо »- міні проект серед вихованців
«Пластик не сміття, а допомога» – збір пластикових кришечок
План роботи
Центру дитячої та юнацької творчості
на період весняних канікул з 23.03.2019 по 31.03.2019
1 березня
«Уклін, тобі, Тарасе» – конкурс читців серед вихованців ВМ ЦДЮТ
5 березня
Майстер – клас для жінок міського клубу «Барви осені»
1 – 9 березня
«Шевченко не поет, а голос душі українського народу» – тиждень до 205 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка.
9 березня
Міський читацький марафон присвячений 205 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.
11 – 15 березня
Тиждень предметів художньо – естетичного циклу
11 – 16 березня
«Талановиті, Успішні, Наполегливі» – участь у Всеукраїнській виставці – конкурсі
17 березня
«Калиновий дзвін» – участь у обласному дитячо-юнацькому конкурсі виконавців сучасної патріотичної пісні.
19 березня
«Лише у творчості таланти ми плекаємо» – творчі звіти у гуртках.
22 березня
Участь у обласному фестивалі дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп» – 2019
24 березня
«Гостинна годівничка» – участь у обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції.
25 березня
Участь у обласному конкурсі «Початкове технічне моделювання»
25 березня
Первоцвіти і легенди» – КВК у гуртку «Юні квітникарі»
25 – 27 березня
«Весну зазиваймо – птахів зустрічаймо» – свято весни у студії розвитку дитини «Малюк»
29 березня
«Первоцвіти і легенди» – КВК у гуртку «Юні квітникарі»
31 березня
«Хай звуки музики лунають чарівні» – конкурс на краще виконання весняних пісень у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея»
02.02
«Пам’яті Кузьми» – участь у флешмобі, присвяченому пам’яті Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін»
02.02-03.02
Участь у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
06.02
«Космічні фантазії» – міський етап конкурсу дитячих робіт, учасників гуманітарного конкурсу
06.02
«Казковий калейдоскоп» – обласний відбірковий (заочний) тур фестивалю дитячих та юнацьких театрів ляльок
11.02
«В об’єктиві натураліста» – участь в обласному етапі Всеукраїнського юннатівського фестивалю.
12.02
“Космічні фантазії» – участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу
11.02-15.02
Тиждень профорієнтації
16.02-17.02
Захист науково-дослідницьких робіт обласного етапу конкурсу учнів-членів Малої академії наук України
15.02
Участь у покладанні квітів до пам’ятника Афганців з нагоди річниці виведення обмеженого контингенту військ із Афганістану
20.02
«У їхніх серцях жила Україна» – свіча пам’яті і скорботи до Дня Героїв Небесної сотні»–
участь в урочистостях, присвяченим Дню пам’яті героїв Небесної сотні
20.02
«Спілкування підлітків з дорослими ровесниками» – батьківські збори у Народній школі писанкарства «Дивосвіт».
21.02
«Кращої, ніж рідна, мови не буває» – свято в студії розвитку «Малюк» до Міжнародного Дня мови
21.02
«Уклін тобі, Тарасе» – конкурс читців серед вихованців студії розвитку «Малюк»
21.02
«Шкідливі звички та їх вплив на дитячий організм» – батьківські збори в Народному хореографічному колективі «Веселка» в групах вищого рівня.
23.02
«Улюблені пісні» – відвідування концерту Ю.Рибчинського, МБК
26.02
«Уклін тобі, Тарасе» – конкурс читців серед гуртківців ВМ ЦДЮТ.
28.02
«Виховання працелюбності у підростаючого покоління» – батьківські збори у гуртку «Юні квітникарі»
План роботи Центру дитячої та юнацької творчості
на період зимових канікул з 26.12.2018 –13.01.2019 року
з 5.11 по 30.11
«Барви осені» – виставка художніх робіт у студії образотворчого мистецтва «Палітра»
01.11-03.11
«Птах року» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції
05.11-09.11
Тиждень безпеки дорожнього руху в рамках десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху.
12.11-18.11
Тиждень толерантності.
Протягом місяця
«Гостинна годівничка» – природоохоронна акція у ВМ ЦДЮТ.
21.11
День гідності та свободи у гуртках
28.11
«Вплив соціальної мережі на формування особистості дитини» – батьківські збори у гуртку «Театральний калейдоскоп».
27.11
«Чи знаєте ви темперамент своєї дитини» – батьківські збори в Зразкові й творчій майстерні «Світ сувенірів».
29.11
Культурні цінності родини та їх значення для дитини» – батьківські збори у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея».
30.11
«Моральне виховання підлітків» -батьківські збори у гуртку «Ляльковий театр «Сонечко»
01.10
«Наша увага і шана Вам» – акція до Міжнародного Дня людей похилого віку.
04.10
«Ми, вчителю, вклоняємось доземно!» – міський святковий концерт до Дня працівників освіти
05.10
«Український сувенір» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки
09.10
«ІІ Світова війна. Сторінки історії рідного міста», екскурсія вихованців ВМ ЦДЮТ до міського краєзнавчого музею
10.10
«Ми маленькі козачата, славні хлопці та дівчата», розваги у студії розвитку дитини «Малюк»
«Театральні обрії» – участь в обласному фестивалі-огляді дитячих театральних колективів
12.10
Участь у святковому концерті до Дня захисника України
19.10
«Моя Україно!», міський етап обласного етапу заочних Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна»
23.10
Загальноміська звітно – виборча конференція лідерів Учнівського самоврядування
24.10
«Кіно проби. Дитячий кастинг» – тематичний захід у гуртку «Театральний Калейдоскоп»
24-25.10
«В гостях у осені» – осінній квест у студії розвитку дитини «Малюк»
26.10
«Підліток і право» – міська гра брейн – ринг серед школярів міста
«Моя Україно!» та «Моя країна – Україна» – участь у обласних етапах заочних Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів
01.09
«Чарівні квіти» – майстер – клас для учнів ЗОШ міста.
05.09
«Київщина козацька» – міський етап обласної історико – краєзнавча експедиція учнівської молоді.
08.09
«У ріднім Василькові і серце співає!» – дитячий концерт з нагоди святкування 1030 – річниці міста Василькова.
«Дитячий вернісаж» – виставка творчих робіт вихованців ВМ ЦДЮТ з нагоди Дня міста.
«Вироби своїми руками» – проведення майстер – класів з нагоди святкування Дня міста.
14.09
Міський етап обласного конкурсу фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!».
Країна дитячих мрій» – день відкритих дверей в ВМ ЦДЮТ.
«Посвята в малючата» – День відкритих дверей в студії розвитку дитини «Малюк».
20.09
«Київщина козацька» – участь у обласному етапі історико – краєзнавчої експедиції учнівської молоді.
«Неосяжна моя, Україно!» – участь у обласному конкурсі фоторобіт .
21.09 – 30.09
«Ми хочем жити у мирі» – виставка малюнків присвячена Міжнародному Дню Миру.
21.09
«Пташка миру» – патріотична акція до Міжнародного Дня миру.
«На планеті усі діти в мирі й дружбі хочуть жити!» – заняття в гуртках, студіях, творчих об’єднаннях ВМ ЦДЮТ, присвячене Міжнародному дню миру.
28.09
«Серце віддане дітям» – заходи до з нагоди відзначення 100 – річчя від Дня народження Українського педагога В.О. Сухомлинського.