План роботи

 

План роботи Васильківського міського

Центру дитячої та юнацької творчості  на літо 2021 року

1. « Привіт, літо – 2021» – святковий концерт до Дня захисту дітей 01.06
2. Організація ігрової локації під час відзначення Дня захисту дітей 01.06
3. «Калейдоскоп дитячих мрій» – участь у міському дитячому святі до Міжнародного Дня захисту дітей .

 

01.06
4. Участь колективу «Веселка» в регіональному святі 05.06
5. «З танцем у серці» участь у I-му відкритому фестивалі-конкурсі народної хореографії, в Національному музеї народної архітектури та побуту України «Пирогів» 05.06
6. «Зіркові канікули у Світі талантів» участь у Всеукраїнському дитячому конгресі в УДЦ «Молдова гвардія» 22.06
7. «На крилах випускного балу» – 45-ий міський зліт випускників.

 

29.06
8. «Правила добре знай – про безпеку дбай» – організація консультацій для батьків

 

20.08

 

9. Заходи з відзначення 30 річниці Незалежності України 24.08

 

__________________________________________________________________________________________

План роботи Васильківського міського

Центру дитячої та юнацької творчості на травень 2021 р

1. «Слава не поляже, а про себе розкаже!» – виставка  малюнків до Дня пам’яті та примирення. 05.05
2. «Вчимося дружити» програма розвитку комунікативної сфери дітей. 05.05
3 «День пам’яті» вітальні листівки до Дня перемоги. 06.05
4. Участь у Всеукраїнському конкурсі «Мішечок» 07.05
5. Участь в пам’ятних заходах спільно з Васильківською організацією Ветеранів України 08.05
6. Велопробіг з нагоди відзначення Дня перемоги, 9 травня в рамках проекту “VeloProject” Васильківського міського учнівського парламенту. 09.05
7. «Все починається з мамусі» майстер-клас по виготовленню вітальних листівок до Дня матері. До 12.05
8. «Вишиванка – код нації» – фотовиставка з нагоди Дня Вишиванки. 17.05-21.05
9. «Моя родина у вишиванці» – участь у флешмобі. 19.05-20.05
10. «Підведення підсумків. Наші здобутки» – батьківські збори в гуртку «Ляльковий театр «Сонечко». 20.05 
11. «Робота з батьками майбутніх першокласників» –  консультації для батьків студії розвитку дитини «Малюк». 24.05
12. Участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» (м.Київ, УДЦПО). 24.05-30.05
13. Прощавай, наш «Малючок» –  випускний бал у студії «Малюк» з 26.05-28.05
14. «Готовність до школи дитини» – батьківські збори в студії раннього розвитку дитини «Малюк». 28.05
15. Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського. 30.05
16. «Зоряний випуск» – випускний вечір для випускників  ВМ ЦДЮТ. 31.05
17. Батьківські збори ВМ  ЦДЮТ:  «Підсумки навчально – виховної роботи за 2020 – 2021 навчальний рік» 31.05
18. «Таланти твої, Васильків!» – ХХІV міський фестиваль дитячої творчост. Протягом місяця
19. Участь в обласному фестивалі  «Таланти твої, Київщино!» Протягом місяця

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

       

План роботи Васильківського міського

Центру дитячої та юнацької творчості на квітень  2021 року

  1. Відкрите заняття у студії розвитку дитини «Малюк» – «Бережемо воду!» 01.04
2. «Україна – космічна держава» -онлайн вікторина у гуртку «Наука про Землю» 12.04
3. Інтерактивне відкрите онлайн – заняття у студії розвитку дитини «Малюк»  «Пригоди Фіксиків» 14.04
4.  Участь у  Всеукраїнському  конкурсі дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» До 15.04
5. Участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край». До 20.04
6. «Пекельний вогонь Чорнобиля» –  година спілкування  в  арт-студії  «Колорит» на платформі Zoom 23.04
7. Участь у Всеукраїнському  конкурсі дитячих малюнків «Намалюй свою мрію». До 25.04
8. «Як запобігти розвитку жорстокості, егоїзму, агресії підлітків»- батьківські збори у гуртку «Науки про Землю» 27.04
9. «Що потрібно знати й уміти вашій дитині напередодні 1 класу» – батьківські збори у студії розвитку дитини «Малюк» 28.04
10.  «Запобігання правопорушень та злочинності»  – батьківські збори у Народному хореографічному колективі «Веселка» 29.04
11. «Культурні цінності родини та їх значення для життя дитини» –

батьківські збори у Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея»

29.04
12.    Загальні збори Учнівського парламенту (Підсумкове пленарне засідання) 30.04
     13. Участь у Всеукраїнському конкурсі «Український борщ – національний бренд кулінарної культури». До 30.04
     14. Участь у Всеукраїнському  конкурсі  малюнків  “Зоологічна галерея” До 30.04
15. Відкрите заняття у НХК «Веселка» –   «Сприяння розвитку національної  свідомості вихованців засобами народного танцювального мистецтва» – 30.04

        План заходів до  35-х роковин Чорнобильської катастрофи

1. Протягом квітня Соціальні мережі Челендж “Квітка Відродження” присвяченому до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.            Всі гуртки
2. 17 квітня через платформу Zoom Відеоурок
«Місто-привід”
 «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Керівник Шеньова О. О.

3. 22 квітня

 

через платформу Zoom Онлайн-заняття «Пам’ятаємо дзвони Чорнибиля» Cтудія «Магія піску»

Керівник Коваленко О.В.

4. 26 ківтня через платформу Zoom Обласна краєзнавча онлайн-конференція «Київщина – мій заповітний край» «Чорнобильська катастрофа і Васильківщина» Кубах Анна

Гурток «Юні природодослідники». Керівник Бойко О. М.

5. Протягом 19-26 квітня через платформу Zoom,

соціальні мережі.

Відеоурок «Чорнобиль не має минулого». Перегляд фільму «Битва за Чорнобиль», виконання віршів та пісень про Чорнобиль.

 

 

Зразкова студія дитячої естрадної пісні «Лілея». Керівник Бобир А. О.

                                           

План роботи

Центру дитячої та юнацької творчості

на період весняних канікул з   20.03.2021 по 02.04.2021

20 березня

  • «Природа на весні» -онлайн вікторина – у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво”,

10:00                                                                                                                                                               Шеньова О.О.

  • «Цікавий світ мистецтва» онлайн вікторина для знавців мистецтва – у гуртку «М’яка іграшка»,

11:00                                                                                                                                                         Горбенко Л.М.

  • «Мікромініатюра» віртуальне відвідування музею Миколи Сядристого- у гуртку «Юні винахідники»,

14:45                                                                                                                                               Трьохбратська М.С.

22 березня

  •  «Виготовлення заколки для волосся» онлайн майстер – клас – у гуртку «В’ язання гачком»,

10:00                                                                                                                                                         Волошина Т.А.

  • «Первоцвіти збережемо – ми їх намалюємо» онлайн малюнки в захист первоцвітів –  у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                               Рябцева Н.І.

  • «Геометричні фігури навколо нас» онлайн інтегроване заняття з математики. «Квітка весна» аплікація, дистанційно – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:30                                                                                                                                                                   Артим У.В.

  • «Таможня» онлайн гра-знайомство з звичаями народів світу – у гуртку «Наука про Землю»,

11:00                                                                                                                                                                 Бондар Л.С.

  • «Яблуневим цвітом все довкола розцвіло» онлайн створення об’ємної композиції -у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,

12:00                                                                                                                                                             Демченко Я.І.

  • «Весняні квіти»  онлайн виставка (живопис)– у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,

13:30                                                                                                                                                          Коваленко О.В.

  •  «Волинська полька» онлайн перегляд відео Академічного ансамблю ім.. П. Вірського –  для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка», 

14:00                                                                                                                                                                Монарх Є.Ю.

  • «Що ми знаємо про квіти»-онлайн вікторина – у студії розвитку дитини «Малюк»,

16:00                                                                                                                                                                   Летко Л.Г.

  • «Писанка» онлайн конкурс на кращу авторську писанку  – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,

16:00                                                                                                                                                             Турукіна Л.В.

 

23 березня

  • «Збережемо первоцвіти»  природоохоронна акція, дистанційно –  у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                              Рябцева Н.І.

  • «Година екологічної грамотності»  спостереження за змінами в природі, дистанційно – у гуртку «Юні географи-дослідники»,

10:00                                                                                                                                                                 Бойко О.М.

  •  «Корзина» – онлайн майстер-клас з картону-у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,

12:00                                                                                                                                                       Шишацька Л.М.

  • “Птахи зимуючи” підготовка та участь у конкурсі, онлайн -у  студії образотворчого мистецтва «Палітра»,

12:00                                                                                                                                                   Можаровська Г.В.

  • «Діти та інтернет» круглий стіл, онлайн – у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,

15:00                                                                                                                                                             Чепурда Л.В.

  • «Перелітні птахи» онлайн майстер-клас аплікація з ватних дисків -у студії розвитку дитини «Малюк»,

16:00                                                                                                                                                             Яковенко Г.Є.

24 березня

  •  «Первоцвіти просять захисту» онлайн екскурсія – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                              Рябцева Н.І.

  • «Оберіг» онлайн виготовлення ляльки-янгола з фетру – у гуртку «М’яка іграшка»,

11:00                                                                                                                                                          Горбенко Л.М.

  • «Веселі пупси із панчох»  українські традиції у створенні традиційної іграшки, дистанційно – у гуртку «М’яка іграшка»,

13:00                                                                                                                                                          Горбенко Л.М.

  • Віртуальна мандрівка музеями України- для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка», 

14:00                                                                                                                                                       Кучеренко Ю.А.

  • «Рідне місто» віртуальна екскурсія по рідному місту –  у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,

16:00                                                                                                                                                              Турукіна Л.В.

  • «Що ми знаємо про квіти»-онлайн вікторина – у студії розвитку дитини «Малюк»,

16:00                                                                                                                                                                     Летко Л.Г.

25 березня

  • «Перші весняні квіти» онлайн інтегроване заняття в студії розитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                                     Кузіна О.І.

  • «Чи знаєте ви первоцвіти?» онлайн вікторина  та конкурси – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                                 Рябцева Н.І.

  • «Рослини Червоної книги України» онлайн вікторина, «Клумба мого класу» онлайн конкурс презентацій  – у гуртку «Юні географи-дослідники»,

10:00                                                                                                                                                                   Бойко О.М.

  • «Весна іде, красу несе» -онлайн програма присвячена зустрічі весни– Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,

10:00                                                                                                                                                                    Бобир А.О.

  • «Квітами богата Україна-мати» онлайн майстер- клас із виготовлення весняної листівки –  у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,

12:00                                                                                                                                                               Демченко Я.І.

  • “Розцвіла весна” онлайн вікторина – у студії образотворчого мистецтва «Палітра»,

12:00                                                                                                                                                   Можаровська Г.В.

  • «10 винаходів українців, які змінили світ» онлайн перегляд відео – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка», 

14:00                                                                                                                                                                  Монарх Є.Ю.

  • «Загляньмо в очі природі» онлайн квест– у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,

15:00                                                                                                                                                                Чепурда Л.В.

  • «TheatreHD Ukraine» перегляд онлайн вистави на вибір – у театральному гуртку «Чари-Бари»,

17:00                                                                                                                                                                  Білоус О.Г.

                                                                                                                                             

 26 березня

  • «Хто у морі живе»-онлайн дидактична гра – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                              Міщенко Ю.М.

  • «Перша посмішка весни» кращій спосіб поділитися красотою- це  фото, дистанційно – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                               Рябцева Н.І.

  • «Веселі іграшки» онлайн виставка дитячих робіт – у гуртку «В’ язання гачком»,

10:00                                                                                                                                                          Волошина Т.А.

  • «Перелітні птахи» онлайн майстер-клас аплікація з ватних дисків -у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                            Яковенко Г.Є.

  • «Лісова Фея» -онлайн майстер-клас у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

10:00                                                                                                                                                                Шеньова О.О.

  • «Горнятко» онлайн виготовлення підставки – у гуртку «М’яка іграшка»,

11:00                                                                                                                                                           Горбенко Л.М.

  • «Лялька-пупс» – онлайн майстер-клас -у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,

12:00                                                                                                                                                         Шишацька Л.М.

  • «Дівоча коса-неймовірна краса» онлайн засідання салону краси – у гуртку «М’яка іграшка»,

13:00                                                                                                                                                             Горбенко Л.М.

  • «Здорово танцюй» дистанційне вивчення рухів відео челенджу – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка», 

14:00                                                                                                                                                         Кучеренко Ю.А.

  • «Національний технічний університет ” віртуальне відвідування політехнічного музею – у гуртку «Юні винахідники»,

14:45                                                                                                                                                Трьохбратська М.С.

                         27 березня

  • « Первоцвіти Карпат » віртуальна екскурсія- у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                                 Рябцева Н.І.

  • «Зайчик» -онлайн майстер-клас у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

10:00                                                                                                                                                                Шеньова О.О.

  • «Весняні квіти» онлайн виготовлення композиції  з фоамірану у гуртку «М’яка іграшка»,

11:00                                                                                                                                                            Горбенко Л.М.

  • «Дивовижний світ тварин та птахів» – онлайн виставка – у студії пісочної анімації «Магія піску»,

12:00                                                                                                                                                            Коваленко О.В.

  • «Мої розмови про театр»  в Міжнародний День Театру, дистанційно – у театральному гуртку «Чари-Бари»,

17:00                                                                                                                                                                     Білоус О.Г.

29 березня

  •  «Історія розвитку українських народних костюмів в різних регіонаї України» теоретичне заняття, дистанційно – у хореографічному гуртку “Орхідея”,

13:00                                                                                                                                                             Яркулова Т.В.

  • Класифікація та вимоги польових дослідів, онлайн – у гуртка « Юні овочівники»,

15:35                                                                                                                                                           Краснікова К.П.

30 березня

  • «Емоційна пам’ять» тренінг на оволодіння елементами сценічної дії за системою К.С.Станіславського – для вихованців театральної студії  «Перлина»,

15:00                                                                                                                                                             Забіжко Л.О.

  • Планування, закладання і проведення дослідів, онлайн – у гуртка « Юні овочівники»,

15:35                                                                                                                                                        Краснікова К.П.

01 квітня

  • «Урок ритмічної гімнастики»  вивчення нових вправ для розвитку сили м’язів, координації та гнучкості тіла, дистанційно –  у хореографічному гуртку “Орхідея”,

13:00                                                                                                                                                           Яркулова Т.В.

  • Сприйняття та спостережливість.Використання елементів у виконанні простої сценічної дії, онлайн – для вихованців театральної студії  «Перлина»,

15:00                                                                                                                                                          Забіжко Л.О.

02 квітня

  • Тематика дослідів, які проводяться на НДЗД, теплиці, онлайн –  у гуртка « Юні овочівники»,

15:35                                                                                                                                                            Краснікова К.П.

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

План проведення

Шевченківського тижня  з нагоди 207 річниці

у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості

 Понеділок 01.03.2021

01.03 «Шевченко і музика» – літературно-музична композиція у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея» Бобир А.О.
01.03 «Шевченко – художник» – виставка малюнків вихованців образотворчого мистецтва «Вернісаж» Демченко  Я.І.
01-5.03 «Читаємо Тараса Шевченка» – конкурс читців поезії Шевченка  у студії розвитку дитини «Малюк» Летко Л.Г.Кузіна О.І.

Артим У.В.

Вендичанська Н.І.

 

Вівторок 02.03.2021

02.03 «Ми тебе не забули Тарасе» – ілюстрації до творів Т.Г.Шевченка Можаровська Г.В.
02.03 «Сон»- літературні читання поеми Т.Г. Шевченка у театральному гуртку «Чари бари» Білоус О.Г.

 

Середа 03.03.2021

03.03 «Уклін тобі, Тарасе» – челендж читців ВМ ЦДЮТ Керівники гуртків
03.03 «Мандруємо за творами Т.Г.Шевченка» -інтелектуальна гра у НХК «Веселка» Кучеренко Ю.А.Монарх Є.Ю.
03.03 «Що ми знаємо про Т.Г.Шевченка» – конкурс ерудитів у Народній школі писанкарства «Дивосвіт» Турукіна Л.В.

 

Четверг 04.03.2021

04.03 «Поезія Т.Шевченка очима юних художників» -онлайн-виставка малюнків пісочної анімації у гуртку «Магія Піску» Коваленко О.В.
04.03 «Квіти в творчості Т.Г. Шевченка» – пізнавальний квест у гуртку «Юні квітникарі» Рябцева Н.І.
04.03 «Шевченко – душа українського народу» – виставка робіт у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів» Чепурда Л.В.

 

Субота 06.03.2021

06.03 «Життя та творчість Великого Кобзаря» – вікторина у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво» Шеньова О.О.

 

              План роботи 

                                  Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості на  березень   2021 р

1. Шевченківський тиждень . 1- 06.03
2. «Уклін тобі, Тарасе!»  – конкурс читців декламаторів  творчості Т.Г. Шевченка. 1- 4.03
3 Конкурс  чарівності і краси з нагоди міжнародного жіночого дня. 04.03
4. «Весна іде, красу несе» – святково-розважальна програма присвячена зустрічі весни – свято родини в  Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея» 25.03
5. –         «Пора року –Весна»  – свято весни  у студії розвитку дитини «Малюк» 23.03
6. «Свято квітів» – весняна розвага у студії розвитку дитини «Малюк» 24.04
7. Конкурс на кращу авторську писанку серед вихованців Народної школи писанкарства «Дивосвіт» 24.03
8. –          «Загляньмо в очі природі” – квест у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»  присвячений  дню Землі. 25.03
9. «Таможня» – гра –  знайомство з звичаями народів світу у гуртку «Наука про Землю» 23.03
10. «Весна-красна» – виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» 25.03
11. «Лише у творчості  таланти ми плекаємо »  – звіти гуртків, студій , творчих об’єднань ВМ ЦДЮТ. 22 – 26 .03
12.  «Моя Батьківщина»  – інтелектуальний брейн – ринг серед вихованців ЦДЮТ. 22- 28.03.
13. «Калиновий голос Київщини» – участь у відбірковому обласному пісенному шоу. 1 – 22.03
14. «Стильний папір» – участь у Всеукраїнському конкурсі сценічних  костюмів. 01.03.
15. Участь у святковому концерті з нагоди Міжнародного жіночого дня. 04.03.
16. Участь у обласній онлайн – вікторині приуроченої до Дня народження Т.Г.Шевченка. 09.03
17. Нагородження переможців міського конкурсу «Пожежі краще запобігти!» 12.03

 

18. Наука-ТІМЕ «Юний дослідник» (обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник») до 12.03
19. Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів»

 

Протягом місяця
20. Участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій рідний край!» у рамках обласного  творчого  арт – проєкту «Розмалюємо Київщину!» Протягом місяця
21. Участь в обласний етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» та Всеукраїнському  виставці-конкурсі робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання. Протягом місяця
22. Участь у обласній   віртуальній виставці  «Птах – HOUSE» Протягом  місяця
23. «Годівничка» – участь у обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної  акції. 31.03.

 

 План роботи на лютий

09.02  «Інтерперсональна теорія Гаррі Степа Саллівана» –  заняття -практикум

10.02  Участь в обласному онлайн вебінарі «Написання та  оформлення  дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

12.02  Участь у онлайн Всеукраїнському  круглому столі з позашкільної освіти: «Позашкільна освіта в контексті викликів та економічної рецесії».

15.02   Участь у Арт-челенджі  «Леся Українка. 150 років з  дня народження»

16.02  Міський етап   гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”

18.02  «Ми маленькі українці» – квест  до Дня  мови в студії розвитку дитини «Малюк»

19.02  Участь у заходах присвячених    Дню Героїв Небесної сотні

21.02  Участь в обласному  фестивалі театрів ляльок «Казкові оглядини»

21.02  Рідна мова калинова»  – марафон  до Міжнародного Дня мови.

24.02   “Писанки Одещини” –  відкрите заняття у Народному художньому колективі  “Школа писанкарства “Дивосвіт”

24.02 «Вироблення почуття ритму» – відкрите заняття в Народному хореографічному колективі «Веселка»

25.02  Засідання клубу за інтересами «Лідер»  в рамках тижня  профорієнтації

 

План роботи на січень

 4.01 «Мозаїка батьківського виховання».   – батьківські збори у  Народній школі писанкарста  «Дивосвіт»

8.01  – Участь в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж , брати мої!» до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки

до 17.01 «Безпека дорожнього руху –  це життя» – участь в обласном конкурсі плакатів

18.01 Виховання самостійності та відповідальності. Спільна діяльність батьків і дітей. (обмін досвідом) – у Народному хореографічному колективі «Веселка»

19.01  Загальні батьківські збори  ВМ ЦДЮТ:  «Виховання патріотизму підростаючого покоління».

25.01 «Основи формування у дітей навичок здорового способу життя» – батьківські збори у Народному хореографічному колективі «Веселка»

27.01 «Як виховати ввічливість у дитини» – консультація для батьків студії розвитку дитини «Малюк»

28.01 «Розвиток творчих здібностей у процесі спільної діяльності батьків та керівника гуртка» – батьківські збори у студії образотворчого мистецтва «Палітра»        29.01 «Роль родини у вихованні характеру і формування моральних якостей вихованця студії Арт – Колорит»

29.01  «Космічні фантазії» – міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

 

План роботи

Центру дитячої та юнацької творчості

на період зимових канікул

26 грудня

  • «Сніговик» майстер-клас –  у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

10:00                                                                                                                                                             Шеньова О.О.

  • «Новорічні іграшки різних країн» майстер-клас ялинкові прикраси – у гуртку «М’яка іграшка»,

12:00                                                                                                                                                             Горбенко Л.М.

  • «Добро на Різдво» – перегляд фільму у театральному гуртку «Чари-Бари»,

14:00                                                                                                                                                            Білоус О.Г.

 

28 грудня

  • « Новорічна фантазія» виставка дитячих робіт -у гуртку «В’язання гачком» ,

10:00                                                                                                                                                              Волошина Т.А.

  • « Подарунки для рідних» майстер-клас  – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                                    Рябцева Н. І.

  • «Зимовий ліс» майстер-клас новорічна композиція – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                                        Летко Л.Г.

  • «Зимовий вернісаж»  виставка –  у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,

12:00                                                                                                                                                           Коваленко О.В.

  • «Казку зима візерунком малює, а Дід Мороз подарунки готує» виставка малюнків – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,

12:00                                                                                                                                                             Демченко Я.І.

  • «Ялинка» онлайн конкурс на найкращу ялинку – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,
  • 12:00                                                                                                                                              Кучеренко Ю.А.
  • «Просто неба» відвідування онлайн наукових музеїв – у гуртку «Юні винахідники»,

14:45                                                                                                                                                  Трьохбратська М.С.

 

29 грудня

  • «Новорічні прикраси» майстер-клас – у гуртку «Юні географи-дослідники»,

10:00                                                                                                                                                                      Бойко О.М.

  • «2021 рік-рік Бика» новорічна вікторина – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                                  Рябцева Н.І.

  • «Новорічно-різдвяні барви!» участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв м. Київ – Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,

10:00                                                                                                                                                                    Бобир А.О.

  • «Заюшкіна ізбушка» виготовлення власноруч театральних героїв – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:30                                                                                                                                                                     Артим У.В.

  • «Віртуальна подорож» до музею художньої обробки деревини: Смт. Івано-Франкове, Обл. Львівська – у гуртку «Різьба по дереву»,

11:00                                                                                                                                                             Кузьменко В.В.

  • «Янгол зірку запалив на святу ялинку» майстер-клас- у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,

12:00                                                                                                                                                                 Чепурда Л.В.

  • «Вітальна листівка»-ескізи виготовлення – студії образотворчого мистецтва «Палітра»,

12:00                                                                                                                                                        Можаровська Г.В.

  • «Новорічний костюм» онлайн конкурс – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,

12:00                                                                                                                                                                  Монарх  Є.Ю.

  • « Новорічний сувенір -символ 2021року» воркшоп – у студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,

13:30                                                                                                                                                             Коваленко О.В.

  • «Новорічна хімія» вечір спілкування – у гуртку «Диво-хімія»,

16:00                                                                                                                                                                      Каєва Л.А.

  • «Новорічна гірлянда» майстер-клас- у студії розвитку дитини «Малюк»,

16:00                                                                                                                                                               Яковенко Г.Є.

 

30 грудня

  • «Ялинкова іграшка» майстер клас- у гуртку «В’ язання гачком»,

10:00                                                                                                                                                           Волошина Т.А.

  • «Новорічні передбачення» проведення новорічних ігор та конкурсів – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                               Рябцева Н.І.

  • «Світ дитинства» дистанційна участь вокального ансамблю та вокалістів у Всеукраїнському вокальному конкурсі м. Миколаїв  – Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,

10:00                                                                                                                                                                 Бобир А.О.

  • «Різдвяна листівка» майстер-клас – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                                  Кузіна О.І.

  • «Майстерня Діда Мороза» майстер-клас – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:30                                                                                                                                                                  Артим У.В.

  • « Новорічні панчи» – майстер-клас. Історія новорічних традицій різних країн – у гуртку «М’яка іграшка»,

11:00                                                                                                                                                           Горбенко Л.М.

  • «Зимові розваги» виставка – у студії пісочної анімації «Магія піску»,

12:00                                                                                                                                                          Коваленко О.В.

  • «Буде радість, буде сміх, свято завіта до всіх»- майстер-клас з виготовленням новорічних листівок – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,

12:00                                                                                                                                                             Демченко Я.І.

  • «Ялинка з фетру» майстер-клас – у гуртку «М’яка іграшка»,

14:00                                                                                                                                                             Горбенко Л.М.

  • «Не рубай ялинку – створюй креатив» виставка творчих поробок – у студії розвитку дитини «Малюк»,

15:30                                                                                                                                                            Міщенко Ю.М.                        

  • «Новорічна іграшка» майстер-клас – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,

16:00                                                                                                                                                           Турукіна Л.В.

 

31 грудня

  • «Новорічний вінок» створення фотоколажу – у гуртку «Юні географи-дослідники»,

10:00                                                                                                                                                              Бойко О.М.

 

02 січня

  • « Зимові пригоди» вікторина- у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

10:00                                                                                                                                                            Шеньова О.О.

  • «Сніжна графіка» майстер-клас – у студії пісочної анімації «Магія піску»,

12:00                                                                                                                                                          Коваленко О.В.

 

04 січня

  • «Пташина ялинка» екскурсія до парку підкормка пташок – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                               Рябцева Н.І.

  • «Сяйво новорічних свят» майстер-клас по виготовленню новорічної іграшки з фоамірану – у народній творчій майстерні « Світ сувенірів»,

12:00                                                                                                                                                                 Чепурда Л.В.

  • «Загадки природи» турнір-мозаїка – у гуртку «Диво-хімія»,

12:00                                                                                                                                                                   Каєва Л.А.

  • «Свято починається, мрії збуваються» малюємо Різдвяного янгола – у студії образотворчого мистецтва Вернісаж»,

12:00                                                                                                                                                             Демченко Я.І.

  • «Космічні фантазії» вікторина: – у гуртку «Юні винахідники»,

14:45                                                                                                                                                 Трьохбратська М.С.

  • «Медовий пряник» майстер-клас – у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»,

16:00                                                                                                                                                          Турукіна Л.В.

  • «Різдвяна композиціїя» майстер-клас – у студії розвитку дитини «Малюк»,

16:00                                                                                                                                                                Летко Л.Г.

 

05 січня

  • «Різдвяні свята» вивчення колядок та щедрівок – у гуртку «Юні географи-дослідники»,

10:00                                                                                                                                                              Бойко О.М.

  • «Новий рік в різних країнах» віртуальна екскурсія – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                            Рябцева Н.І.

  • «Кмітливчики» математичні та логічні вправи – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:30                                                                                                                                                               Артим У.В.

  • «Зимові мрії» новорічно-різдвяна зустріч з мером міста,

11:00                                                                                                                                                      Розумнюк А.А.

  • «Виготовлення різдвяного оберега» онлайн майстер-клас – у гуртку «Різьба по дереву»,

11:00                                                                                                                                                     Кузьменко В.В.

  • «Подорожуємо навколо світу» заочна мандрівка – у гуртку «Наука про Землю»,

11:00                                                                                                                                                      Бондар Л.С.

  • «Новорічний олень», виготовлення ялинкової іграшки – у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,

12:00                                                                                                                                                Шишацька Л.М.

  • «Різдв’яний пакунок» майстер-клас- студія Арт «Колорит»,

12:00                                                                                                                                                   Канцедал В.В.

  • «Годівничка» природоохоронна акція – у студії розвитку дитини «Малюк»,

12:00                                                                                                                                              Вендичанська Н.І.

  • «Символіка трипілля»  створення довільних композицій – студії образотворчого мистецтва “Палітра”,

12:00                                                                                                                                                Можаровська Г.В.

  • «Хай давня історія оживає, про світлу радість нагадає» Різдвяний вертеп –  у зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»,

13:00                                                                                                                                                    Бобир А.О.

  • « Різдвяна листівка» майстер-клас – у  студія образотворчого мистецтва «Чарівні барви»,

14:00                                                                                                                                         Коваленко О.В.

  • «Моя віра в традиції моїх предків» святковий вечір. Традиції, народні прикмети – у театральному гуртку «Чари-Бари»,

14:00                                                                                                                                                  Білоус О.Г.

 

06 січня

  • «Різдв’яний підсвічник» в’язання за схемою – у гуртку «В’ язання гачком»,

10:00                                                                                                                                                            Волошина Т.А.

  • «Різдвяна радість» колядки для дітей – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                                 Рябцева Н.І.

  • «Малючата колядують» конкурс колядок – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                                     Кузіна О.І.

  • «Птахи рідного краю!» інтерактивна гра – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                             Міщенко Ю.М.

  • «Диво Різдво» вікторина- у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:30                                                                                                                                                                   Артим У.В.

  • «Стилізована маска» майстер-клас для різдвяного вертепу – у гуртку «М’яка іграшка»,

11:00                                                                                                                                                              Горбенко Л.М.

  • «Вода – еліксир життя» лекція – у гуртку «Диво-хімія»,

12:00                                                                                                                                                                     Каєва Л.А.

  • «Зимова Мультляндія» віртуальна подорож – у студії розвитку дитини «Малюк»,

12:00                                                                                                                                                       Вендичанська Н.І.

  • «З передзвоном на поріг, вже ступив- Новий рік» малюнок пейзаж – у студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»,

12:00                                                                                                                                                              Демченко Я.І.

  • «Вже на порозі Різдво» створення Різдвяного вертепу – у гуртку «М’яка іграшка»,

14:00                                                                                                                                                              Горбенко Л.М.

  • «Коляда іде» конкурс колядок – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,

14:00                                                                                                                                                           Кучеренко Ю.А.

 

07 січня

  • Віншування жителів міста Новорічними та Різдвяними святами                                      Вихованці ЦДЮТ

 

08 січня

  • «Новорічні дива» дистанційне заняття – у гуртку «Юні квітникарі»,

10:00                                                                                                                                                                 Рябцева Н.І.

  • «Різдвяний янгол» майстер-клас з ватних дисків – у студії розвитку дитини «Малюк»,

10:00                                                                                                                                                               Яковенко Г.Є.

  • «Добра справа» годівничка для птахів – студія Арт «Колорит»,

12:00                                                                                                                                                               Канцедал В.В.

  • «Щедрівки» онлайн конкурс – для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»,

14:00                                                                                                                                                                 Монарх Є.Ю.

  • «Знавці науки» гра онлайн – у гуртку «Юні винахідники»,

14:45                                                                                                                                                  Трьохбратська М.С.

  • «Вечори поблизу моніторів» щедрий вечір, прикмети – у театральному гуртку «Чари -Бари»,

14:00                                                                                                                                                                    Білоус О.Г.

 

09 січня

  • «Снігова баба» онлайн зимові розваги – у гуртку «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

10:00                                                                                                                                                               Шеньова О.О.

«Наш дім – планета Земля» географічний калейдоскоп – у гуртку  «Наука про Землю»,

11:00                                                                                                                                                                  Бондар Л.С.

  • «Сніговик з панчох»- онлайн майстер-клас – у гуртку «М’яка іграшка»,

12:00                                                                                                                                                             Горбенко Л.М.

  • «Новорічний вінок» майстер-клас – у гуртку «Конструювання іграшки» та ляльковому театру «Сонечко»,

12:00                                                                                                                                                           Шишацька Л.М.

 

________________________________________________________________________________ 

План роботи на грудень 2020 року

№ п/п

Зміст заходу

Дата проведення

1.

–         “Серце до серця“  благодійний онлайн-ярмарок в рамках традиційного  фестивалю для дітей  з особливими потребами.

01.12-02.12
2. Перегляд та обговорення відео – роликів  «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Булінг у школі та як з ним боротися» – у гуртках  «М’яка іграшка», «Юні винахідники», «Науки про Землю», «Рукоділля», «Юні квітникарі» 01.12-10.12
3.  «Право очима дитини» – Участь у обласному арт –   проєкті 01.12
4. –        «Київщина-простір можливостей» -участь у  ІV Молодіжному профорієнтаційному бізнес-турнірі 01.12-20.12
5. Участь у обласній акції  до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Творчість без обмежень» 03.12
6. «Об єднаймося ж, брати мої!» –  участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,  присвяченого  Шевченківським дням. 09.12
7. «Скарби рідного краю» –  участь у обласній виставці  декоративно-ужиткового мистецтва «у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» 10.12
8. Віртуальне шоу в студії розвитку дитини «Малюк» «Святий Миколай, до нас у гості завітай» 14.12
9. «ВІВАТ, НАУКО!» – участь у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. 15.12
10. Пригодницький  екшн в студії розвитку дитини «Малюк» «Новорічні пригоди казкових героїв» 15.12
11. Віртуальні розваги в студії розвитку дитини «Малюк»  «Новий рік крокує по планеті» 16.12
12. Костюмована вистава для  вихованців молодших та середніх груп  Народного хореографічного колективу «Веселка» Подорож країною казок” 21.12
13. Майстер-клас  з виготовлення пряникової шкатулки  у Народній школі писанкарства «Дивосвіт» 23.12
14. Майстер – клас з виготовлення новорічних прикрас у арт – студії «Колорит» «Буде радість буде сміх, свято завіта до всіх» 24.12
15. Новорічний диско-клуб для старшокласників  Народного хореографічного колективу «Веселка»  «New Year’s Party”- 28.12
16. Новорічна вечірка  у    гуртку    «Конструювання  іграшки»   «Сузір’я друзів» 29.12

План роботи на листопад 2020 року

08 листопада

Участь в  обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

09 листопада 

«Пісень українських розмай, луна мов веселковий водограй» – розважально-ігрова програма присвячена популярній українській пісні до Міжнародного дня мови.

Онлайн благодійна ярмарка «Серце до серця!»

“Живи цікаво та безпечно!”-участь в обласному онлайн флешмобі з безпеки дорожнього руху.

13 листопада 

«Горлиця–птах року 2020» – участь у  Всеукраїнській природоохоронній акції.

17 листопада 

#Дякуємо_героям-челендж до Дня Гідності та Сводоби.

19 листопада 

«Герої серед нас. Сучасні захисники України» –  участь в обласній пошуковій акції.

20 листопада 

Участь в обласному етапі Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна.

«ART-гарбуз-2020»-участь у дистанційному конкурсі-виставці.

26 листопада 

Участь у обласній  конференції  юних краєзнавців «Допоки пам’ять в серці не згасає» щодо трагічних подій на Україні під час Голодомору 1932 – 1933 років.

27 листопада 

«Запали свічку» – участь у Всеукраїнській акції пам’яті жертв голодомору.

«Новорічна композиція» участь у обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу.

30 листопада

Виставка-презентація робіт художників-ілюстраторів «MadeinKyivregion» у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості»

Протягом місяца

Загальні батьківські збори ВМЦДЮТ

 

________________________________________________________________________________ 

План роботи Центру дитячої  та юнацької творчості на період осінніх канікул

з 15.10.20-31.10.20

План заходів на осінні канікули в студії ПА «Магія піску»:

  • 29.10 МК «Пісочні візерунки в пляшці»
  • 30.10 МК «Рухомий персонаж».

План заходів Студії ОМ «Чарівні барви»:

  • 27.10. Воркшоп «Розпис хустини у техниці вузликового батика»
  • 31.10 Виставка «Мелодія осені»

План заходів студії ОМ «Вернісаж»:

  • 21.10. о 15-00 МК з виготовлення вітальної листівки за технологією ” Скрапбукінгу”. “Осінь до студії завітала, і барви чарівні подарувала”.
  • 23.10. о 15.00 “Україна, творчості колиска”- конкурс – виставка дитячих робіт в студії ” Вернісаж”

План заходів Народної школи писанкарства «Дивосвіт»:

  • 28.10  – Пішохідна екскурсія по місту Васильків з працівником краєзнавчого музею.

План заходів гуртка «Диво-хімія»:

  • 28.10. Екскурсія на Змієві Вали.
  • 30.10. Вікторина  «Пригоди самоцвіти»

План заходів у народній майстерні «Світ сувенірів»:

  • 21.10. Круглий стіл «Розумна молодь – майбутнє країни»
  • «Гарбуза ми доглядали, добру кашу смакували» святкування дня осені на р. Стугна.

План заходів гуртку «Наndmade»:

  • 26.10. Арт-пікнік та МК «Гарбуз-сувенір»
  • 27.10. Конкурс «Модний лук для Барбі»
  • 28.10. МК «Декупаж на склі»
  • 31.10. МК та вікторина «Осіння природа» на свіжому повітрі»

План заходів гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», Шеньова О.О.:

  • 16.10 на 10:00 та 15:55-мк Лисиця з картонного рулону. Орігамі-Лисичка;
  • 17.10- МК ‘Їжачок трудівничок’.
  • 23.10- МК  «Осінній букет», вікторина «Золота осінь»,
  • 24.10 Аплікація з природного матеріалу. Відгадай загадки про осінь.
  • 30.10-Виготовлення іграшки-антистрес, весела гра ‘Рибалка’
  • 31.10- Виготовлення осінньої листівки «Яскрава осінь»

План заходів  ТГ «Чари-бари»:

  •  29.10 Міні-похід по «Васильківським зачарованим місцям» ( річка Стугна, Оборонний вал давньоруського міста Василів, Собор Антонія і Феодосія 1758 р.   
  • 31.10  Сторітеллінг «Страшно казковий Хеллоуін. Історія про…»

План заходів студії естрадної пісні «Лілея»:

  • 28.10. о  15-00  Осінній квестінтелектуально-динамічної гри «Під витрилами надії в океані життя».

План заходів  «Конструювання іграшки сувеніру», лялькового театру «Сонечко»:

  • 15.10. о 11-00 Похід на Змієві Вали
  • 21.10. Відкрите заняття «Виготовлення українського сувеніру за мотивами творчості М.Приймаченко»
  • 23.10. «Міс Барбі 2020» конкурс одягу для ляльок

 

________________________________________________________________________________ 

План роботи на жовтень 2020 року

02 жовтня

«Моя  Україно!» – міський етап Всеукраїнського онлайн конкурсу робіт юних фотоаматорів

05-06 жовтня

Всеукраїнський  “Урок доброти”, присвячений захисту тварин.

10 жовтня

Квест-гра «Козацькими стежками» –  участь в заході до Дня Захисника України

12 жовтня

“Хлопці вперед” , захід до Дня Захисника України.

“Український  сувенір” – участь в обласному  етапі Всеукраїнського  конкурсу.

13 жовтня

«Київщина козацька» – участь у обласній   краєзнавчій конференції  учнівської молоді.

22 жовтня

Настановча конференція органу місцевого самоврядування  дітей  та учнівської  молоді.

23 жовтня

“Осінній кошик” – свято осені в студії розвитку дитини “Малюк”

Протягом місяца

Загальні батьківські збори ВМЦДЮТ

 

 

_______________________________________________________________

План роботи на вересень 2020 року

03 вересня

Участь у міських урочистостях з нагоди Дня підприємця вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея».

07 вересня

Участь вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Україна – це ти».

14  вересня

«Неосяжна моя Україна» – міський етап  обласного конкурсу  фото робіт.

14 – 16 вересня

«Країна дитячих мрій» – день  відкритих дверей в  ВМ ЦДЮТ.

21 вересня

«Ми за Мир» – конкурс малюнку з нагоди Міжнародного Дня Миру.

 24  вересня

Імітаційна гра «Якщо тебе ображають»   –  в  гуртках   Народний хореографічний колектив «Веселка» та Зразкова студія дитячої естрадної пісні «Лілея».

25  вересня

Майстер – клас  «Посуд з персональним написом – Тато, ти найкращий» до Міжнародного дня Батька у Арт – студії «Колорит».

«Неосяжна моя Україна» – участь в обласному  конкурсі фоторобіт.

27  вересня

Участь у обласній онлайн-вікторині  до Всесвітнього дня туризму.

29 вересня

Участь в онлайн конкурі дитячого малюнка «Якби я був бортником».

протягом  місяця

Краєзнавча екскурсія літописним містом Васильєвим «Від Стугни до Козацького валу» для лідерів Учнівського парламенту та лідерів учнівського та студентського самоврядування.

ПЛАН

організаційно-масових заходів на літо 2020 року

1 червня

«Ура – канікули!»  – онлайн заходи у гуртках студія та творчих об’єднаннях  до Дня захисту дітей

«Намалюй листоношу майбутнього» – участь у конкурсі малюнків Укрпошти  до Дня захисту дітей

4 червня

«Перлина Дніпра» – участь  у Дистанційному ІІ Міжнародному багатожанровому фестивалі

1-4 червня

Дистанційний флешмоб  у гуртках до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії

01-08 червня

«Creat and test» (створюй або випробуй) – часть в обласному онлайн-техночеленджі

22 червня

«Пам’ятаємо. Не забуваємо» – покладання квітів до Меморіалу пам’яті

з нагоди початку нацистської окупації України у 1941р.

28 червня

«Конституція – основний закон України» – онлайн-комунікації  в гуртках

червень

#День Захисту Дітей – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників

«Дива дитячих рук» – онлайн майстер-класи  для дітей

«Світ Позашкілля» – участь у Міжнародній акції Міжнародної асоціації позашкільників

#Мої_права_мої_обов’язки – черендж до Дня Конституції серед вихованців гуртків ВМ ЦДЮТ

#Позашкілля Заради Майбутнього – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників

#Я випускник позашкілля – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників

#Наші випускники-наша гордість – челендж серед вихованців ВМ ЦДЮТ

28 липня

Участь у відзначенні Дня хрещення Русі

23 серпня

«День прапора України» – участь в урочистостях

24 серпня

«З Днем незалежності, країно!» – участь у святковому концерті

червень-серпень

«Академічна спільнота дітей» – дистанційна робота

за індивідуальними проектамиучнів наукового  товариства Малої академії наук

#Історія позашкільної освіти – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників

#Позашкілля – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників до 20 – річчя Закону України «Про позашкільну освіту»

#Позашкільники_разом_ми_сила – участь у челенджі Міжнародної асоціації позашкільників

Google-реєстрація у гуртки, студії та творчі об’єднання на 2020-2021 навчальний рік


8-9 травня

«1939-1945. Пам’ятаємо.Перемагаємо» – участь в заходах  до Дня пам’яті та примирення та з нагоди 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1-15 травня

 «Все починається з сім’ї» – участь в онлайн-челенджі, присвяченого Дню матері та Міжнародному дню сім’ї

1-17 травня

«Знай і люби свій край» – участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва 

11-17 травня

“#Живи цікаво та безпечно!»участь в обласному онлайн флешмобі в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху

12-22 травня 

«Діти Київщини – дякують лікарям!»участь в обласному челенджі вдячності

13 травня

“Форум позашкільників – 2020” – участь в онлайн-конференції

15 травня

“Dance. Love. Sing. Life” – участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі

19-22 травня

«МАН-Юніор Дослідник» – участь у Всеукраїнському відкритому онлайн конкурсі

20 травня

“Дистанційна робота закладів позашкільної освіти” – участь в методологічному семінарі

21 травня

«Моя родина у вишиванці»  – участь у флешмобі до Дня вишиванки»

22 травня

«Родина» – участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі мистецтв імені Назарія Яремчука

27 травня

“Ефективна дистанційна педагогічна діяльність: від теорії до практики” -участь в онлайн-конференції


1 квітня

«Годівничка» – онлайн  участь у обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної  акції.

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» – онлайн участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді

     1 – 5 квітня

«Зоологічна галерея» – участь у  Всеукраїнському  конкурсі дитячого малюнка

1 – 10 квітня

«#Пернаті друзі 2020» – участь у обласному онлайн конкурсі – виставці

1 –  15 квітня

«День зустрічі птахів» – участь у Всеукраїнській природоохоронній  акції

«Квітуча Україна» – участь у дистанційному Міжнародному конкурсі

   5 – 17 квітня

«Писанкова веселка» – участь у Міжнародному дистанційному конкурсі.

             6  –  30 квітня

«Дитинства пісня Великодня»  – участь у обласній родинній  онлайн – етноакції.         

15 квітня

«Київщина мій заповідний край» – участь у обласній онлайн конференції

«Сяйво Хортиці» – участь у дистанційному

Всеукраїнському багатожанровому фестивалі – конкурсі

20-25 квітня

“Мій ЕкоВчинок, або що Я зробив для своєї Землі» -участь в онлайн-челенджі

 1 – 30 квітня

«Політ до Місяця і далі»участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків 

       квітень – травень

«МАН юніор» – участь у Всеукраїнському відкритому онлайн конкурсі


2 березня

«Будь обережним з вогнем» – вікторина-змагання у гуртку «Юні квітникарі».

«Незабутній Шевченко»    – виставка книжок творів великого Кобзаря.

3 березня

«З вогнем не жартуй» – дидактична гра у студії розвитку дитини «Малюк»

«Шевченківський вернісаж» – виставка малюнків вихованців образотворчих гуртків.

4 березня

«Знавці творчості Т. Шевченка»  – конкурс ерудитів у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»

«Творчий шлях Шевченка» – інформаційна хвилинка у ляльковому театрі  «Сонечко”

5 березня

Відкрите заняття у гуртку «Ляльковий театр «Сонечко»: «Подарунок мамочці»

«Вогонь – не іграшка» – складання етюдів на задану тематику в  студіях образотворчого мистецтва

6 березня

«Шевченко художник»  – малюнки в техніці пісочної анімації у гуртку «Магія піску»

«Книжковий вернісаж» – відвідування міської бібліотеки вихованцями студії розвитку дитини  «Малюк»

«Ми чуємо тебе Кобзарю, крізь століття»  – вставка робіт у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»

10 березня

«Тарасовими шляхами» – виставка літературних та художніх  творів Великого Кобзаря

11 березня

Челендж у гуртку «Лідери учнівського самоврядування»  до 90-річчя Л.Костенко

12 березня

Свято весни у студії розвитку дитини «Малюк»

13 березня 

«Птахів зустрічаємо – весну зустрічаємо»  свято у студії  розвитку «Малюк

Майстер – клас технікою  холодного батику в арт-студії  художнього розпису «Колорит»

19 березня

Святковий концерт з нагоди 20-річчя Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея»

20 березня

Відкрите заняття у  студії  розвитку «Малюк»: «Розвиток математично-логічних здібностей дітей дошкільного віку»

23 березня

Відкрите заняття у  гуртку «Акторська майстерність»: «Літературні читання»

Відкрите заняття у гуртку «Юні квітникарі»: «Доля цих квітів у наших руках (в захист первоцвітів)»

Відкрите заняття у НХК «Веселка»: «Сприяння розвитку національної самосвідомості вихованців засобами хореографічного мистецтва»

«Первоцвіти Васильківського краю – провісники весни» акція у гуртку «Юні квітникарі»

24 березня

«Весняний Lоок» –  технічний розпис по тканині у студії «Магії піску»

26 березня

Обласний збір лідерів учнівського самоврядування


10 лютого

Міський  етап гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії ”

 14 лютого

Участь в обласному етапі гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії ”

17 лютого

Челендж для лідерів органів учнівського самоврядування «Моя професія: проектую своє майбутнє»

18 лютого

Участь в обласному патріотичному форумі «Зима, що нас змінила», присвяченомуДню Героїв Небесної Сотні.

Прес-конференція з керівниками підрозділів виконавчого комітету Васильківської міської ради.

15 лютого

Участь в обласному етапі Всеукраїнського  юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

20 – 21 лютого

«Українська  рідна мова»   –  свято мови в студії розвитку дитини «Малюк»

21 лютого

«Моя рідна мова – Українська»  – акція-відеочелендж серед гуртківців ВМ ЦДТ.

22 лютого

Прим’єра  вистави  у гуртку “Театральний”

28 лютого

Участь у ІІІ Всеукраїнському  конкурсі  «Гуманне ставлення до тварин»


10 січня

Участь в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України  та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки

15 січня

«Безпека дорожнього руху – це життя» – участь у міському етапі  конкурсу плакатів

17 січня

«Безпека дорожнього руху – це життя» – участь в обласному конкурсі плакатів

22 січня

Участь вихованців ВМ ЦДЮТ у відкритті виставки виставки «Об’єднаймося ж, брати мої!»

25 січня

“УКРАЇНА – ЦЕ МИ!”- участь у Всеукраїнській фотовиставці до Дня соборності України


План роботи
Центру дитячої та юнацької творчості
на період зимових канікул канікул 

23 грудня

«В гості до нас завітавДід Мороз» – свято нового року у студіїрозвиткудитини «Малюк»

«З Новим роком» – розважальна програма для учнівЗОШ І-ІІІ ступенів №7

24 грудня

 «Новорічна феєрія» –участь в новорічному концерті

26 грудня

«Новий рік завітав на поріг» – новорічне свято у студії розвитку дитини «Малюк»

«Новорічні чудеса» – новорічний ранок для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»

«Новий рік на поріг» – новорічне свято у студії розвитку дитини «Малюк»

«Новорічні пригоди» – святкування Нового року у студії розвитку дитини «Малюк»

27 грудня

Екскурсія на виставку «Кращий твір року» –  вихованцівНародної школи писанкарства до Національної спілки майстрів

«Новорічний ранок»-для вихованців Народного хореографічного колективу «Веселка»

«Новорічне диво» – свято Новоно року у студії розвитку дитини «Малюк»

28 грудня

«Новорічна казка» -сімейне свято у гуртку ритмопластики «Зорі»

«Новорічна листівка» – майстер-класноворічної листівки Діду Морозу у студії пісочної анімації «Магія піску»

«HappyNewYear» – новорічна диско-програма у Народному хореографічному колективі «Веселка»

«Майстерня Діда Мороза» – виставка робіт у гуртку «Handmade».

30 грудня

«Челендж – Зроби як я» – відкрий захід у гуртку «Конструювання іграшки-сувеніру»

«Новорічна феєрія» –  виставка у гуртку образотворчого мистецтва

31 грудня

«Примхливе кохання Дроздоборота» – поїздка вихованців гуртка «Театральний» на виставу у Київський національний академічний Молодий театр

2 січня

«Новорічний вернісаж» – виставка робіт у гуртку образотворчого мистецтва «Палітра»

«Різдвяний янгол» – майстер-клас у студії пісочної анімації «Магія піску»

«Україна – рідний край»- вікторина у гуртку «Науки про Землю»

«Різдвяний віночок» –майстер-клас у гуртку «Handmade»

3 січня

«Крижане серце» – поїздка вихованців гуртка «М’яка іграшка» на балет

Веселий шапіто» – перегляд циркової вистави вихованців школи студії «Малюк»

«Новорічні пригоди» – конкурсно-розважальна програма

«Новорічний подарунок» – майстер-клас з виготовлення різдвяних сувенірів у гуртку «Різьба по дереву»– ЗОШ№6

«Радуйся Земле»– новорічне свято у  арт-студії «Колорит»

Сім чудес світу» – перегляд презентації у гуртку «Наука про Землю»

«Снігова Королева» – поїздка на пісочне шоу-казку до театру «Золотий лев»

4 січня

«Різдвяна фабрика мрій» – поїздка вихованців арт-студії «Колорит» до фабрики ялинкових прикрас ВДНГ м.Київ

«Чарівний янгол» – різдвяниймайстер-клас у гуртку «Handmade»

5 січня

«Новий рік крокуєсвята нам дарує» – новорічно-різдвяна зустріч у пісенній вітальні вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея»

6 січня

«Різдвяний янгол» -майстер-клас з  виготовлення ляльки-мотанки у вигляді янгола у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»

7 січня

«Снігова Королева» – поїздка на виставу в Національний академічний драматичний театр ім.І.Франка

«Коляда іде» – вітання вихованців ЦДЮТ  жителів міста з Різдвом Христовим

8 січня

«Новорічна іграшка» – екскурсія в музей мистецтвм.Київ у гуртка «Юні квітникарі»

«Новорічні розваги»  – розважальна програма для соціально-незахищених дітей

«Зимова заметіль» – конкурс на кращу новорічну композицію з використанням різноманітніх технік у Народній школі писанкарства «Дивосвіт»

9 січня

«Зимова країна» – поїздка вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» м.Київ

«Новорічна кулька» – майстер-клас з виготовлення кульки з ниток у гуртку «Handmade»

10 січня

«Різдвяні зустрічі з мером» – вихованців ЦДЮТ

«Чарівні листівки»  – майстер-клас з виготовлення новорічного листівки у гуртку «Мяка іграшка»

Відвідування новорічно-різдвяного концерту за участю гурту «Gonia»

11 січня

Веселі канікули» –поїздка вихованців гуртка «Конструювання іграшки-сувеніру» на ковзанку с.Ковалівка

«Льодова арена – Світанок» – поїздка вихованців Народної творчої майстерні «Світ сувенірів» на каток с.Ковалівка

«Яскрава ялинка своїми руками» – конкурс на найкращу новорічну прикрасу у гуртку «Handmade  Назарова Я.І.


 

 

03 грудня

 «Повір у себе» – традиційний міський фестиваль для дітей з особливими потребами.

06 грудня

Участь вихованців НХК «Веселка» у святковому концерті до Дня Збройних сил України

10 грудня

«Новорічна композиція» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу

  11-12 грудня

Участь у Всеукраїнських актуальних зустрічах позашкільників м.Рівне

13 грудня

“Правничі ігри 2019”-міський правовий брейн-ринг

17 грудня

Участь у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

18-19 грудня

«Миколине диво» – вистава у майстерні лялькового театру «Сонечко»

18 грудня

        Участь вихованців НХК «Веселка» у міському святі з нагоди дня Святого Миколая.

20 грудня

«Об’єднаймося ж ,брати мої» – міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,присвяченого Шевченківським дням.

 22 грудня

«Ми щасливі діти України» – участь вихованців НХК «Веселка» у Міжнародному конкурсі хореографічних колективів.

23 грудня

«В гості до нас завітав Дід Мороз» – свято нового року у студії розвитку дитини «Малюк»

25 грудня

«Українська революція, 100 років надії і боротьби» – участь в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді

26 грудня

«Новорічна ялинкова прикраса» – майстер-клас в арт-студії «Колорит»

    26-28 грудня

«Новорічні пригоди чарівної зірки» – вистава у НХК «Веселка»

    26-27 грудня

«Новий рік ступає на поріг» – новорічне свято у студії розвитку дитини «Малюк»

  28 грудня

«Новорічна ніч» – сімейне свято у гуртку ритмопластики «Зорі»

 31 грудня

«Примхливе кохання Дроздоборота» – поїздка в Націольний академічний Молодий театр м.Київ.

 

Протягом місяця

«Барви осені» – виставка художніх робіт у гуртку «Образотворче мистецтво» та студії пісочної анімації «Магія піску»

«Грак – птах року» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції

21 листопада

«Walk for Freedom» – участь у  флеш-мобі до Дня гідності та свободи за участю лідерів учнівського самоврядування

«Герої серед нас. Сучасні захисники України» – участь у обласній краєзнавчій  конференції учнівської молоді

27 листопада

«Як виявити та розвинути здібності дитини» – батьківські збори у арт-студії художнього розпису «Колорит»

«Підлітки та інтелект» –  батьківські збори у Народній творчій майстерні «Світ сувенірів»

28 листопада

«Патріотичне виховання у сім’ї, зв’язок поколінь»  –  батьківські збори у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея»

29 листопада

«Покарання та заохочення дітей в родині. За і проти» батьківські збори у гуртку «Цікава англійська»

30 листопада

«Методи родинного виховання дітей віком 8-15 років» – батьківські збори у гуртку «Акторська майстерність»»


3 жовтня

«Ми, вчителю, вклоняємось доземно»!” – святковий концерт до Дня працівників освіти.

7 – 11 жовтня

Тиждень військово – патріотичного виховання.

9 жовтня

Міська   настановча конференція  членів МАН

«Моя  Україно!» та «Моя країна – Україна» –  міський  етап заочного  Всеукраїнського конкурсу робіт юних

10 жовтня

«Український сувенір» – участь   в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки.

11 жовтня

«Моя  Україно!» та «Моя країна – Україна» – участь в обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів.

12 жовтня

До Дня захисника України – екскурсія до військової частини А-0952. Зустріч зі спецпризначеннями, що боронять нашу землю на сході країни.

17 жовтня

«Моя  Батьківщина – Україна»  – міський етап Всеукраїнської експедиції.

25 жовтня

Звітно-виборча конференція органу місцевого самоврядування дітей та учнівської молоді.

21 – 25 жовтня

Тиждень безпеки дорожнього руху.

24 жовтня

«Герої серед нас: сучасні захисники України» -міський етап обласної пошукової акції.

28 жовтня

«Золота осінь» – свято осені у гуртку «Юні квітникарі.

29 жовтня

Виставка «Осінній вернісаж»  у гуртку образотворчого мистецтва «Палітра» 

31 жовтня

«Терпсихора запрошує…» – участь у  обласному  дитячому  фестивалі-конкурсі хореографічних колективів


14 вересня

«У ріднім Василькові і серце співає!» – участь у святкуванні 1031-ої річниці  міста Василькова

15 вересня

«За нашу свободу» – участь у Всеукраїнському конкурсі  творчості дітей та учнівської молоді

18 вересня

«Неосяжна моя Україна» – міський етап  обласного конкурсу  фото робіт

19 вересня

«Київщина козацька» – участь у міському  етапі історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді

24 вересня

«Неосяжна моя Україна» – участь в обласному      конкурсі фото робіт

«Київщина козацька» – участь у обласному етапі історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді


9 травня

Участь педагогів ЦДЮТ у  пам’ятній ході до Дня перемоги

10-13 травня

Участь НХК «Веселка» у XII Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки 2019», м. Мукачеве

11-12 травня

«Київ Арт Тайм» – участь вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» в XVI Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі,

м. Київ

до 13 травня

«Я маю право» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнків

16 травня

Участь педагогів та вихованців ВМ ЦДЮТ у святкуванні Дня вишиванки

18 травня

Участь НХК «Веселка» в концерті до Дня матері

20 травня

 «Таланти твої, Васильків» – участь в XXVII міський фестиваль творчо-обдарованих дітей

до 31 травня

 «Я – Україна» – участь у Всеукраїнському конкурсі плакатів в рамках відзначення Дня Конституції

31 травня

Участь педагогів ЦДЮТ у міському святкуванні до Дня захисту дітей


1 квітня

« Зроби місто кращим»  презентація проектів участь вихованців ВМ ЦДЮТ

8-12  квітня

Тиждень пропаганди здорового життя серед вихованців гуртків

9  квітня

« Я веду  здоровий спосіб життя» – виставка робіт образотворчих гуртків  « Палітра» та «Вернісаж»

11-12 квітня

«Моє ставлення до куріння »- анкетування вихованців гуртків

1-30  квітня

«Дитяче серденько живо » -14 Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця»

3  квітня

«Писанковий воркшоп» – майстер – клас для по писанкарству для директорів закладів освіти

4  квітня

 « Весняні дзвони»  пленер писанкарів  Київської області

11 квітня

« Космічні фантазії»  відкриття виставки малюнків  та виробів декоративно-прикладного мистецтва учнів шкіл та вихованців ПНЗ, присвячена Дню космонавтики.

13 квітня

«Калиновий дзвін» – участь у фіналі обласного  дитячо-юнацького  конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні

14 квітня

«Україна – це ти» участь у  Всеукраїнському вокальна  – хореографічному конкурсі

15 квітня

Звітні збори членів міського Парламенту

« Виховуємо майбутнє турбуючись про минуле »- щорічна доброчинна акція збереження та захисту історично  – культурологічної  спадщини міста.

16 квітня

 « Вода життєве джерело на планеті Земля »-гра – квест у Народному хореографічному колективі «Веселка»

17 квітня

« Шепочуть ніжно квіти пелюстками» – свято квітів у гуртку « Юні квіткарі»

«Ліс легені   Планети »- конкурс – кросворд у зразковій студії дитячої пісні «Лілея»

17-18 квітня

« Я буду природі другом »- інтерактивне заняття у студії розвитку  «Малюк»

18 квітня

«Дзвони Чорнобиля» – виставка творчих робіт у гуртку образотворчого мистецтва « Вернісаж»

  «Великі художники Київщини »- участь в обласному мистецькому челенджі                                                                                             

19 квітня

«Парад квітів  на підвіконні »- озеленення робочих кімнат

«Життя без поліетилену »- виготовлення торбинок із тканини вихованцями лялькового театру «Сонечко»

22 квітня

«Подаруй друге життя» виставка – конкурс робіт з паперових відходів і пластикових пляшок

«Дитячі мрії» – обласний  благодійний захід підтримки онкохворих  дітей Київської області

«Великодні дзвони» – майстер клас для членів клубу « Барви осені»      

    23 квітня

«Первоцвіти збережемо! Ми їх намалюємо» – виставка малюнків у гуртку  «Юні квітникарі»

     24 квітня

 «Вода – життя ,чарівний  еліксир всесвітнього буття» – диспут в Народний школі  в Народній школі писанкарів   

      25 квітня

«Чорнобильські дзвони плачуть» – година реквієм до дня трагедії  на ЧАЕС

          22-25 квітня

 « Милосердя і доброта  врятують  світ »- вітання одиноких  людей з Великодніми святами» – у рамках соціальної акції  «У свято ніхто не залишається одиноким»

            26 квітня

« Моє місто Васильків – без сміття» –  флешмоб з вихованцями ЦДЮТ

               Протягом квітня

                            «Збираємо батарейки-землю зберігаємо»

  «Макулатуру збираємо – ліс не рубаємо »- міні проект серед вихованців

«Пластик не сміття, а допомога» – збір пластикових кришечок


План роботи
Центру дитячої та юнацької творчості
на період весняних канікул з 23.03.2019 по 31.03.2019 


1 березня

 «Уклін, тобі, Тарасе» – конкурс читців  серед вихованців ВМ ЦДЮТ

5 березня

Майстер – клас для жінок міського клубу «Барви осені»

1 – 9  березня

«Шевченко не поет, а голос душі українського народу» – тиждень до 205 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка.

9  березня

Міський читацький марафон присвячений 205 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

11 – 15 березня

Тиждень предметів  художньо – естетичного циклу

11 – 16 березня

 «Талановиті, Успішні, Наполегливі» – участь у  Всеукраїнській  виставці – конкурсі

17 березня

«Калиновий дзвін» – участь у обласному  дитячо-юнацькому  конкурсі виконавців сучасної патріотичної пісні.

19 березня

«Лише у творчості таланти ми плекаємо»  – творчі звіти у гуртках.

22 березня

Участь у обласному фестивалі дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп» – 2019

24 березня

«Гостинна годівничка» – участь у обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної  акції.

25 березня

Участь у обласному конкурсі «Початкове технічне моделювання»

25 березня

Первоцвіти і легенди» – КВК у гуртку «Юні квітникарі»

25  – 27 березня

«Весну зазиваймо – птахів зустрічаймо» – свято весни у студії розвитку дитини «Малюк»

29 березня

«Первоцвіти і легенди» – КВК у гуртку «Юні квітникарі»

31 березня

«Хай звуки музики лунають чарівні» – конкурс на краще виконання весняних пісень у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея»


02.02

«Пам’яті Кузьми» – участь  у флешмобі, присвяченому пам’яті  Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін»

02.02-03.02

Участь у ІІ  етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів Малої академії наук України

06.02

«Космічні фантазії» – міський етап конкурсу дитячих робіт, учасників гуманітарного конкурсу

06.02

«Казковий калейдоскоп» – обласний відбірковий (заочний) тур фестивалю дитячих та юнацьких театрів ляльок

11.02

«В об’єктиві натураліста» – участь в обласному етапі Всеукраїнського юннатівського фестивалю.

12.02

“Космічні фантазії»  – участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

11.02-15.02

Тиждень профорієнтації

16.02-17.02

Захист науково-дослідницьких  робіт обласного етапу  конкурсу учнів-членів Малої академії наук України

15.02

Участь у покладанні квітів  до пам’ятника Афганців з нагоди    річниці виведення обмеженого контингенту військ із Афганістану

20.02

«У їхніх серцях жила Україна» – свіча пам’яті і скорботи до Дня Героїв Небесної сотні»

участь в урочистостях, присвяченим Дню пам’яті  героїв Небесної сотні

20.02

«Спілкування підлітків з дорослими ровесниками» – батьківські збори у Народній  школі писанкарства «Дивосвіт».

21.02

«Кращої, ніж рідна, мови не буває» – свято в студії розвитку «Малюк» до Міжнародного Дня мови

21.02

«Уклін тобі, Тарасе»  –  конкурс читців серед вихованців студії розвитку «Малюк»

21.02

«Шкідливі звички та їх вплив на дитячий організм»  – батьківські збори в Народному хореографічному колективі «Веселка» в групах вищого рівня.

23.02

«Улюблені пісні» – відвідування концерту Ю.Рибчинського, МБК

26.02

«Уклін тобі, Тарасе»  –  конкурс читців серед гуртківців  ВМ  ЦДЮТ.

28.02

«Виховання працелюбності  у підростаючого покоління» – батьківські збори у гуртку «Юні квітникарі»


План роботи Центру дитячої  та юнацької творчості

на період зимових канікул з 26.12.2018 –13.01.2019 року



     з  5.11 по 30.11 

«Барви осені» – виставка художніх робіт у студії образотворчого мистецтва «Палітра»

01.11-03.11

«Птах року» – участь у Всеукраїнській природоохоронній акції

05.11-09.11 
Тиждень безпеки дорожнього руху в рамках десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху.

12.11-18.11

Тиждень толерантності.

Протягом місяця

«Гостинна годівничка» – природоохоронна акція у ВМ ЦДЮТ. 
21.11 
День гідності та свободи у гуртках

28.11 
«Вплив соціальної мережі на формування особистості дитини» – батьківські збори у гуртку «Театральний калейдоскоп».
27.11 
«Чи знаєте ви темперамент своєї дитини» – батьківські збори в Зразкові й творчій майстерні «Світ сувенірів».
29.11 
Культурні цінності родини та їх значення для дитини» – батьківські збори у Зразковій студії дитячої естрадної пісні «Лілея».
30.11 
«Моральне виховання підлітків» -батьківські збори у гуртку «Ляльковий театр «Сонечко»


01.10

«Наша увага і шана Вам» – акція до Міжнародного Дня людей похилого віку.

04.10

«Ми, вчителю, вклоняємось доземно!» – міський святковий концерт до Дня працівників освіти

05.10

«Український сувенір» – участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки

09.10

«ІІ Світова війна. Сторінки історії рідного міста», екскурсія вихованців ВМ ЦДЮТ до міського краєзнавчого музею

10.10

«Ми маленькі козачата, славні хлопці та дівчата», розваги у студії розвитку дитини «Малюк»

«Театральні обрії» – участь в обласному фестивалі-огляді дитячих театральних колективів

12.10

Участь у святковому концерті до Дня захисника України

19.10

«Моя Україно!», міський етап обласного етапу заочних Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна»

23.10

Загальноміська звітно – виборча конференція лідерів Учнівського самоврядування

24.10

«Кіно проби. Дитячий кастинг» – тематичний захід у гуртку «Театральний Калейдоскоп»

24-25.10

«В гостях у осені» – осінній квест у студії розвитку дитини «Малюк»

26.10

«Підліток і право» – міська гра брейн – ринг серед школярів міста

«Моя Україно!» та «Моя країна – Україна» – участь у обласних етапах заочних Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів


01.09

«Чарівні квіти» – майстер – клас для учнів ЗОШ міста.

05.09

«Київщина козацька» – міський етап обласної історико – краєзнавча експедиція учнівської молоді.

08.09

«У ріднім Василькові і серце співає!» – дитячий концерт з нагоди святкування 1030 – річниці міста Василькова.

«Дитячий вернісаж» – виставка творчих робіт вихованців ВМ ЦДЮТ з нагоди Дня міста.

«Вироби своїми руками» – проведення майстер – класів з нагоди святкування Дня міста.

14.09

Міський етап обласного конкурсу фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!».

Країна дитячих мрій» – день відкритих дверей в ВМ ЦДЮТ.

«Посвята в малючата» – День відкритих дверей в студії розвитку дитини «Малюк».

20.09

«Київщина козацька» – участь у обласному етапі історико – краєзнавчої експедиції учнівської молоді.

«Неосяжна моя, Україно!» – участь у обласному  конкурсі фоторобіт .   

21.09 – 30.09

«Ми хочем жити у мирі» – виставка малюнків присвячена Міжнародному Дню Миру.

21.09

«Пташка миру» –  патріотична  акція  до Міжнародного Дня   миру.

«На планеті усі діти в мирі й дружбі хочуть жити!» –  заняття в гуртках, студіях, творчих об’єднаннях ВМ ЦДЮТ,  присвячене Міжнародному дню миру.

28.09

«Серце віддане дітям»  –  заходи до з нагоди відзначення 100 –  річчя  від Дня народження  Українського педагога  В.О. Сухомлинського.