Досягнення

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Вітаємо Іванець Софію з перемогою у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості   «Об’єднаймося ж, брати мої!» 2018  ,  яка зайняла 1-ше місце!


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Гапонов І. ; Коваленко Н.; Джурук К. переможці  конкурсу малюнку «Мій домашній улюбленець»,2017 р.

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 2017,    місце, Гур єва Євгенія

 


 ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Досягненнями вихованців студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» за 2013–2014 навчальний рік є перемоги в міських, обласних та регіональних конкурсах.

 Щипанівська Анастасія – вихованка студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» на міському святі творчо-обдарованих дітей – «Сузір’я талантів»,  нагороджена грамотою та грошовою премією.

Мартиненко Яна отримала  грамоту за 2 місце з роботою «Панночка»  в міському етапі і  Строна Зоряна  грамоту за 3 місце з роботою «На панщині пшеницю жала» в конкурсі «Тарас Шевченко – володар у царстві духу».

Щипанівська Анастасія приймала участь у обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Чарівна палітра».

Мартиненко Яна з роботою «Ми творча нація твоя, Кобзарю!» є переможець в міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської  творчості «Об’єднаймося ж брати мої» . Щипанівська Анастасія є переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» з роботою «Підкорення всесвіту», де нагороджена грамотою за 1 місце.

Вихованці студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» отримали грамоту за 1- місце в регіональному конкурсі Великодніх візитівок.

Переглянути більше фото