#ПозашкілляІсторія30 #Історія_позашкільної_освіти: 1991-2021

7 квітня 2009 р.
З нагоди 10-річчя Зразкової школи писанкарства «Дивосвіт», (керівник Турукіна Леся Володимирівна, керівник-методист, Відмінник освіти України) в Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості відкривається музей декоративно-прикладного мистецтва. У музеї поєднали зразки писанкарства з українською вишивкою Центрального регіону середини ХІХ- початку ХХ століть, етнографічні та історично – побутові речі з кращими зразками народної творчості, домоткані українські килими з іншими старожитностями. Всі пам’ятки матеріальної і духовної культури були знайдені вихованцями та керівниками гуртків, що називається, в бабусиних скринях.
Почесною гостею на відкритті музею була українська майстриня писанкарства Білоус Оксана.
Було розроблено екскурсію, яку діти проводили для відвідувачів музею. В 2017 році вихованка ЦДЮТ Турчин Софія стала переможцем обласного конкурсу екскурсоводів.
На базі музею проходять заняття для гуртківців ВМ ЦДЮТ за програмою «Єднаймося в гроно калинове», яка є переможцем обласного конкурсу на кращу програму з виховної роботи.
За час існування музей відвідала велика кількість видатних українських та іноземних гостей.
На сьогоднішній день музей налічує більше 1000 писанок, зроблених вихованцями вже Народного художнього колективу”Дивосвіт” Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *