Інформація про музей

 Музей декоративно – ужиткового мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості в місті Васильків Київської області був створений з метою залучення дітей, учнівської молоді до вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, формування освіченої розвиненої особистості та сприяння вихованню у них патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу та був відкритий 7 квітня 2009 року.
     Ініціатором створення музею декоративно – ужиткового мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості є директор ВМ ЦДЮТ Слободянюк Т.А. та творча група педагогів. Основна функція музею – пошукова робота з вихованцями краєзнавчих гуртків, членами дитячого активу Центру.
     Зібрані матеріали постійно поповнюються. Збір матеріалів для музею підпорядковані навчально – виховним завданням, які стоять перед закладом, допомагають вихованцям вивчати історію свого краю.Музей отримав свідотство про реєстрацію музейних закладів у Київській області № 291 від. 30.11.2010 р.
     У музеї є вся необхідна документація положення про музей при закладі освіти, інвентарна книга, книга обліку відвідувачів, проведення  екскурсій, масових заходів. Робота музею планується на рік і щомісячно.За 3  роки музей відвідали більше 1000 осіб. Музей відвідують не тільки учні загальноосвітніх закладів міста а й з району : В. Бугаївська ЗОШ, Застугнянська ЗОШ , Калинівська ЗОШ. А також делегації з американської місії з м. Торонто (Канада), громадської організації «Корпус миру» США, німецькі,  педагоги та меценати, делегації та педагогічні колективи з Росії, Білорусії, Уралу  та Київщини.
Відвідувачі музею