Інформація

Танцювальний колектив «Веселка» був створений у 1983 році Монарх Євгенією Юхимівною. У 2004 році колектив отримав звання «Народний». Головним завданням було відкрити дітям двері до барвистого світу народного танцю як одного з найяскравіших проявів високої культури українського народу та культури народів світу, виявити у дітей талановиті здібності. Але на першому місці – виховати у кожній дитині особистість та індивідуальність.

На сьогоднішній день в колективі займається близько 300 дітей. Колектив згуртований, дружний, його можна сміливо назвати візитівкою міста Василькова, одним із найкращих колективів Київської області. Тому, що «Веселка»  є учасником, лауреатом, переможцем багатьох міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів. Також приймає активну участь у організуванні благодійних концертів.

Колектив знаний не лише в рідній країні а й закордоном. «Веселка» побувала в  Італії, Іспанії, Ізраїлі, Єгипті, Німеччині, Фінляндії, Польщі, Болгарії та інших країнах.

Монарх Євгенія Юхимівна – художній керівник колективу, Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України

Кучеренко Юлія Анатоліївна – переможниця Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» Випускниця НХК «Веселка»

Руденко Олександр Вікторович Випускник НХК “Веселка”

Бедредінова Ольга Іванівна – компаніатор колективу НХК “Веселка”

Гайдаєнко Ірина Віталіївна – староста колективу «Веселка»

Батьки також беруть активну участь у всіх сферах творчого життя колективу «Веселка»: слідкують за своєчасним оновленням та поповненням матеріально-технічної бази, допомагають у проведенні концертів та флешмобів, благодійних заходів на сценах міста і області, в проведенні екскурсій та заходів активного відпочинку. Дієвою підтримкою батьки надихають своїх дітей на творчість.

Постійна співпраця з різноманітними ЗМІ – радіо, телебаченням, газетами та журналами – демонструє високий суспільно-важливий рівень колективу в своєму місті та за його межами. Також колектив «Веселка» у своїй діяльності отримує щиру та дієву підтримку від міської влади та міського відділу освіти.

Професійна підготовка, запальні танці, різнобарвність костюмів, шалена драйвова атмосфера, дружба та бажання нових звершень – ось чим славиться колектив, що протягом 35 років є другою домівкою для багатьох вихованців різних поколінь, які продовжують брати активну участь в його розвитку. Все, що виконують та демонструють вихованці колективу, можна відвести до справжніх зразків творчої енергії.