Інформація

Студія образотворчого мистецтва «Палітра»

Керівник: Можаровська Галина Василівна

  СТАРОСТА – Каденко Вікторія

ЗАСТУПНИК – Погребівська Катерина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра» розпочала свою роботу ще в далекому 2007 році, та під іншою назвою – «Ізостудія». І вже понад 10 років її вихованцями стають талановиті дітлахи, які бажають навчитися технікам малювання і відкрити для себе світ образотворчого мистецтва.

Одним із головних завдань студії образотворчого мистецтва “Палітра”  є створення умов для розвитку творчої гармонійної, інтелектуальної розвиненої особистості  та вибору свого місця в житті.

Метою студії є навчити діток різним технікам малювання, бачити форму, простір, відчувати пропорції, масштаб, колір, красу та гармонію, розвивати спостережливість, зорову пам’ять, творче переосмислення, вміння користуватися різними матеріалами та  техніками як на площині так і в об’ємі .

У студії займаються дітки віком від 5 років, і всі радо біжать на заняття. У досягненні високих результатів вихованцям студії  допомагає їхній наставник – талановита людина,  вчитель Можаровська Галина Василівна.

За короткий період  існування студії її вихованці вже встигли показати неперевершені результати не тільки на міських конкурсах, але й на обласному та всеукраїнському рівнях.

Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нашого колективу!

                    

 

В колективі створені умови для розкриття таланту дитини.Особливе місце відводиться художнім виставкам власних робіт, масовим заходам, конкурсам, екскурсіям.