Досягнення

Вітаємо !!!

Вихованці   Васильківського міського Центру  дитячої та юнацької творчості   прийняли участь  у Всеукраїнському конкурсі “Новорічна композиція”. За підсумками журі (наказ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ № 31  від «25» березня  2019 р.) зайняли ІІ місце  –  Диптан  Олександра, Шепелова  Валентина,  вихованки  Зразкової творчої  майстерні «Світ сувенірів», за роботу “Дідух”. керівник: Чепурда Л.В..


Вітаємо з перемогою!

Вихованці  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості  прийняли участь  у  обласних   природоохоронних акціях  «День Землі», «День Довкілля», «До чистих джерел», «Діти за гуманне ставлення до тварин», «Зробимо Україну чистою»  які  проводилися  в рамках Всеукраїнського місячника охорони навколишнього середовища «Турбота молоді тобі, Україно».

14 червня 2018 року підбито результати акції.  За підсумками журі  Пономаренко Аліна та Пономаренко Артем вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів»  зайняли ІІІ місце.

 Подальших перемог!


Вітаємо з перемогою!

За підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» вихованка Васильківського міського Центру дитячої творчості зайняли призове ІІІ місце: Анастасія Пономаренко, вихованка Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» з роботою «Мати Берегиня», керівник Чепурда Лариса Володимирівна.


Вітаємо з перемогою!

Вітаємо із заслуженою перемогою юних митців Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості та їх керівників, які здобули перемогу у Всеукраїнській виставці-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” – 2016.,

Неділько Аню, Парубець Тетяну, вихованок Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів», керівник Чепурда Л.В за роботу «Мати Берегиня – бережи свою козацьку родину».


Вітаємо з перемогою!

26 квітня 2017року в актовій залі Центру творчості дітей та юнацтва Київщини підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» Вітаємо з перемогою Боровик Анастьасію за І місце.


Вітаємо з перемогою!

29 жовтня 2017 року вихованки Неділько Анна та Лященко Катерина Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі «Барвиста осінь» за сприянням Міністерства культури України та Європейської асоціації фольклорних фестивалів. Діти на конкурс представили свої творчі роботи, журі високо оцінили майстерність виконання ляльок-мотанок, переможці були нагородженні дипломами І  та ІІІ ступенів, медалями та цінними подарунками.

Нових творчих злетів !


Вітаємо з перемогою!

29 жовтня 2017 року вихованці  Народної школи писанкарства «Дивосвіт» та Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського  міського Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у Міжнародному фестивалі –  конкурсі  «Барвиста осінь» за сприянням Міністерства культури України та Європейської асоціації  фольклорних фестивалів. Діти на конкурс представили свої творчі роботи, журі високо оцінили майстерність виконання писанок  та ляльок-мотанок, переможці були нагородженні дипломами І , ІІ та ІІІ ступенів, медалями та цінними подарунками.

Нових творчих злетів !