Досягнення

ВІТАЄМО!!!
Вітаємо Харенко Яну вихованку Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості з перемогою у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Родина» імені Назарія Яремчука.
Дата проведення 28.05.2020р.
Бажаємо нових досягнень, злетів та перемог!

ВІТАЄМО!!!
Вітаємо вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості з перемогою у XVI міжміському оn-line фестивалі-конкурсі естрадної пісні «Пісенний дивосвіт».
Дата проведення: 02 червня 2020р., м. Білгород-Дністровський
Харенко Яна – І місце
Калачова Ганна – І місце
Шупта Ангеліна – І місце
Уніженна Карина – І місце
Золоташко Ярослав – ІІ місце
Онопрієнко Вероніка – ІІІ місце
Калініченко Марта – ІІІ місце
Буханевич Софія – ІІІ місце

ВІТАЄМО!!!
Вітаємо вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості з перемогою у Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі «Dance. Love. Sing. Life!».
Дата проведення: 15 травня 2020р., м. Київ…

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості з перемогою у … Переглянути запис…


ВІТАЄМО!!!

Вітаємо Кошаріну Єлизавету, вихованку Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.) Васильківського міського ЦДЮТ, яка пройшла 1-ий відбірковий тур Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські ігри” та стала на крок ближче до своєї мрії!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

2 лютого 2019 року у Палаці культури «Росток» відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Moment of Glory». Загалом фестиваль об’єднав творчі колективи у трьох жанрах: вокальний, хореографічний та інструментальний. За призові місця змагалися таланти із різних куточків України та зарубіжжя. В конкурсі взяли участь і вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – (керівник Бобир А.О). На конкурсі вокальний ансамбль «Лілея» в молодшій віковій категорії стали лауреатами І ступеня. Також ІІ місце виборола Харенко Яна в номінації естрадний вокал в середній віковій категорії. Пармон Марія в черговий раз підкорила серця журі своїм майстерним виконанням, адже її виступ на конкурсі був на вищому рівні і заслужена перемога – Гран-прі.

Так тримати, бажаємо нових здобутків та перемог!

               Переглянути більше фото


                                                                                                                           ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

10 листопада 2018 року вихованці Зразкової студії дитячої та естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О), прийняли участь у V Ювілейному Київському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості «Київ скликає друзів 2018». Результатом наполегливої та кропіткої праці Харенко Яна в номінації естрадний вокал у старшій віковій категорії отримала І премію. Кошаріна Єлизавета в молодшій віковій групі виборола І місце та нагороджена почесним орденом «Золота зірка таланту». Голова журі з вокального мистецтва, народний артист України – Гурбан Аббасов нагородив учасників фестивалю дипломами, кубками, медалями, призами та пам’ятними подарунками.

То ж вітаємо наших талановитих зірочок з перемогою та бажаємо нових творчих здобутків!

Переглянути більше фото


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

28 жовтня 2018 року у самому серці української столиці, в колонній залі Київської міської державної адміністрації, відбувся VII Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської молоді в рамках молодіжного фестивалю «Таланти об’єднують країну» – «Зірка Фест. Моя Україна». Програма масштабного фестивалю була насиченою та тривала з ранку до вечора. Оцінювало виступ колективів журі, до складу якого увійшли провідні фахівці в галузі культури та освіти дитячої та юнацької творчості, діячі мистецтв, зірки української естради. Вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» в молодшій віковій категорії, номінації вокальні колективи, з піснею «Діти – це квіти» отримали ІІ місце. Вихованці старшої вікової категорії стали лауреатами І премії та були нагороджені спецвідзнакою за сучасне прочитання фольклорних мотивів у пісні «Купальський віночок». Керівник Бобир А.О. була нагороджена подякою за особливий вклад в збереження національних культурних традицій та підтримку дитячої та юнацької творчості. Всі учасники фестивалю-конкурсу були нагороджені почесними дипломами, подяками, медалями, статуетками. Головним подарунком для всіх учасників стала професійна телевізійна зйомка.

Так тримати, бажаємо нових здобутків та перемог!

Переглянути більше фото


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

18 листопада в місті Києві на території Києво-Печерського історико-культурного заповідника, у Державному музеї Книги та друкарства України, відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України» в напрямку класичної музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва. Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості представляла вихованка Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – Харенко Яна (керівник Бобир А.О.).

Перед початком конкурсної програми з привітальним словом, до всіх присутніх, звернулась голова журі, професор КНУКІТ ім. Карпенка-Карого, заслужена артистка України, оперна співачка Людмила Третяк. На правах господаря фестивалю-конкурсу ВОГ «Талановиті діти України», віце-президент з організаційної роботи, директор фестивалю Людмила Пісковська побажала учасникам вдалого виступу та перемоги найкращим. Харенко Яна достойно представила ВМ ЦДЮТ в номінація естрадний вокал, отримавши кубок та диплом лауреата Першого ступеня.


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

25-27 жовтня 2017 року у місті Горішні Плавні Полтавської області в рамках проекту «Центр глобального молодіжного партнерства» відбувся Міжнародний учнівський форум «Партнерів єднає мелодія пісні» та благодійний Фестиваль «Діти-дітям», метою якого стала популяризація дитячої музичної творчості, підтримка юних талановитих виконавців, а також збір доброчинних коштів родинам, які потребують допомоги на лікування тяжкохворих дітей. Для вихованці Васильківського Міського Центру Дитячої та Юнацької Творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – Харенко Яни, Онопрієнко Вероніки, Пармон Марії та керівника колективу Бобир Алли Олександрівни випала честь стати учасниками Форуму та показати високий рівень виконавчої майстерності.

В рамках фестивалю була проведена конкурсна програма, благодійний ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи зі створення зовнішнього іміджу виконавця, hand-made, сценічний макіяж, майстер-класи з вокалу, екскурсії до краєзнавчого музею на оглядовий майданчик ПГЗК та визначними місцями міста. В середній віковій категорії у номінації вокальний спів, журі відзначило окремими дипломами за «Артистизм та музичну майстерність» – Онопрієнко Вероніку та Харенко Яну за найбільш яскраве виконання конкурсного номеру. Пармон Марія стала переможцем та лауреатом І премії Міжнародного учнівського Форуму «Партнерів єднає мелодія пісні».

Всі учасники були нагороджені сертифікатами оргкомітету фестивалю, почесними дипломами, подарунками та пам’ятними сувенірами.

Переглянути більше фото


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

21 жовтня 2017р. в приміщенні концерт-холу університету ім. Б.Грінченка відбувся Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance. Love. Sing. Life.». Вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – Пармон Марія, Кошаріна Єлизавета, Харенко Яна стали переможцями І та ІІ премії в номінації Естрадний вокал в молодшій та середній віковій категорії. Оцінювало конкурсантів почесне зіркове журі, а саме голова журі з вокалу композитор, співак, поет, аранжувальник, Заслужений артист України – Олег Шак. Члени журі диригент, концертмейстер, член Національної ради жінок України, голова первинної профспілкової організації студентів Київського університету імені Бориса Грінченка – Перепельченко Оксана. Співак, Заслужений артист України – Дмитро Яремчук. Директор ТОВ «Прайм Компані», організатор конкурсу «Dance. Love. Sing. Life.» – Людмила Кушнір.

Вихованці були нагородженні почесними дипломами, медалями та цінними подарунками. Керівник Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – Бобир Алла Олександрівна  була нагороджена подякою за плідну працю, підтримкою дитячої творчості, високий рівень майстерності та популяризацію музичної творчості серед дітей та молоді України.

То ж вітаємо наших юних зірочок з перемогою. Бажаємо нових звершень, успіхів та творчого натхнення.

Переглянути більше фото


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

21-22 жовтня 2016 року місті Полтава Пармон Марія – лауреат І премії у І Всеукраїнському фестивалі Наталії Май «Мамина сорочка». Нагороджена кубком, дипломом та подякою від міського голови О.Мамая.


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

4-5 червня 2016 року місті Київ  Кошаріна Єлизавета та Пармон Марія – лауреати І премії за участь у І Міжнародному відкритому конкурсі-фестивалі мистецтв «Світ у твоєму серці».

Переглянути більше фото


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

16-17 квітня 2016 року в Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України». В ньому прийняла участь вихованка Васильківського Міського Центру дитячої та юнацької творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – Пармон Марія.  В номінації естрадний спів, Марія стала лауреатом І ступеню в молодшій віковій категорії. Нагороджена дипломом від голови журі Народним артистом України – Градовським Юрієм Григоровичем, а також співголовою журі конкурсу професором, заслуженим діячем мистецтв, Народним артистом України – Данчуком Леонідом Івановичем.

Переглянути більше фото


 

Досягнення вихованців зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея»

2011р. ІІ місце в ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа-2011».

Лопатень Віталія.

2011р. Лауреат V  Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячої творчості «Обдаровані діти України».

Король Тетяна.

2011р. І місце в обласному фестивалі учнівської молоді «На крилах юності».
2012р. ІІ місце у міському конкурсі читців, присвяченому 198 – й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Онопрієнкео Вероніка
2012р. ІІ місце в міському дитячо-юнацькому конкурсі виконавців естрадної пісні «Мелодія душі».

Бачінська Анастасія.

2012р.  І місце в V ювілейному Міжнародному Бойківському фестивалі «З чистих джерел» м. турка.

Лопатень Віталія

2012р. Лауреат Міжнародного телевізійного дитячого фестивалю «Пісенне джерело».

Лопатень Віталія.

2012р. Лауреат обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін».

Зінченко Ангеліна.

2012р. І місце в XVІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Веселі канікули осені – 2012»

Бачінська Анастасія.

2013р. І місце у міському конкурсі читців декламаторів «Ми, чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

Онопрієнко Вероніка

2013р. Лауреат Всеукраїнського  фестивалю дитячої творчості «Сузір’я  Ігроленда».

Харенко Яна, Онопрієнко Вероніка, Бачінська Анастасія.

2013р. ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна осінь».

Бачінська Анастасія

2014р. І місце у міському конкурсі читців – декламаторів присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Ми, чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Неділько Артем, Онопрієнко Вероніка.

2014р. ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі читців – декламаторів присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Онопрієнко Вероніка.

2014р. Лауреат І, ІІ ступеня за участь у конкурсній програмі міжнародного фестивалю гармонійно розвиненої особистості «Initiumfest»  Міжнародного проекту «З усім світом разом».

Бачінська Анастасія.

2014р. І, ІІ місце в XV Всеукраїнському конкурсі сучасної української естрадної пісні «Пісенний вернісаж».

Бачінська Анастасія, Король Тетяна.