Новини

Зразковий художній колектив «Студія дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості
Види контенту: фотоматеріали та відеоролик
Категорія контенту: наші досягнення, здобутки, перемоги у 2019/2020 навчальному році за різними напрямами позашкільної освіти
Досягнення вокального ансамблю за 2019-2020 навчальний рік.

Родина Лисенко, мама Світлана та донечки Амалья та Адель, вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О) та студії розвитку дитини «Малюк» (керівник Яковенко Анна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості.

Золоташко Ярослав вихованець Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник керівник Бобир А.О) Васильківського міського Центру дитячоїта юнацької творчості

«З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ!»
Наша вишиванка – то пісня України,
Нашої священної землі.
В ній співають ранки солов’їні
Квітом розквітаються гаї.
День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею, а також символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв’язок поколінь. Музичні вітання надсилають Онопрієнко Вероніка, Буханевич Софія, Уніженна Каріна, Золоташко Ярослав, Харенко Яна, Кошаріна Єлизавета, Шупта Ангеліна вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості.

Калачова Ганна вихованка Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості

Буханевич Софія та Буханевич Дарія вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) та студії розвитку дитини «Малюк» (керівник Яковенко Анна Євгенівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості

Чередник Альона та Михаіл вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О) та студії розвитку дитини «Малюк» (керівник Артим У.В.) Васильківського міського Центру дитячоїта юнацької творчості

#дітикиївщинидякуютьлікарям

Фото та відео вдячності лікарям від Лисенко Амальї (9 років), вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні “Лілея” (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості.


#дітикиївщинидякуютьлікарям

Фото вдячності лікарям від Хільченко Анастасії (13 років), вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні “Лілея” (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості


#дітикиївщинидякуютьлікарям

Фото вдячності лікарям від Марченко Карини (7 років), вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні “Лілея” (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості


#дітикиївщинидякуютьлікарям

Фото та відео вдячності лікарям від Онопрієнко Вероніка (14 років), вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні “Лілея” (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості.


#дітикиївщинидякуютьлікарям

Фото вдячності лікарям від Кошаріної Єлизавети (10 років), вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні “Лілея” (керівник Бобир Алла Олександрівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості


#РодинніІсторіїВійни

Чередник Альона – вихованка Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості

На фото – прадідусь Альони, Дубовик Іван Васильович народився у 1902 році, пройшов війну з 1939-1945 роки. Був у 425-танковій бригаді, при артилерії кіньми перетягував пушки, брав участь у бойових діях при звільненні Західної України, мав багато нагород. Особлива медаль “За участь у перемозі над Германією”

Багато всього випало на долю Івана Васильовича за роки війни, але він зумів повернутись додому у 45-му. З війни герой повернувся з великою дерев’яною валізою, в якій зберігав особисті речі. Хоча Івана Васильовича вже нема, але родина досьогодні дбайливо зберігає її як пам’ять про свого батька, дідуся та прадідуся і пишається ним!

Переглянути запис…


Педагогічна вітальня з естрадного вокалу

18 січня 2019 року  відбулося засідання  педагогічної вітальні Бобир Алли Олександрівни, керівника Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості з проблеми «Здійснення естетичного виховання  засобами естрадного мистецтва».

На методичний захід завітали керівники гуртків  вокального напряму та вчителі музичного мистецтва загальноосвітніх закладів міста. Педагог Бобир А.О. провела майстер-клас з проведення розспівування на початку заняття.  В процесі роботи були  також обговорені такі питання: роль музичного мистецтва у формуванні естетичного смаку; етапи роботи над постановкою голосу.

Основною метою заходу був пошук оптимальних форм та методів викладання вокалу з позицій системності навчання у дитячому колективі.

Переглянути більше фото


«Новий рік крокує – свята нам дарує»

Новий рік та Різдво – це таємничі, урочисті свята, які здійснюють мрії кожного, хто вірить у дива. Ці найяскравіші свята, які відгукуються особливими мелодіями в серцях дорослих та дітей, щедро дарують радість, добро, сміх та веселощі.

5 січня 2019 року у теплій та затишній атмосфері, відбулась новорічно-різдвяна зустріч «Новий рік крокує – свята нам дарує» серед вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.). В цей день святкова зала ВМ ЦДЮТ навіть морозної та сніжної погоди була сповнена теплом, усмішками та святковим настроєм. Діти підготували різноманітну святкову програму з новорічними піснями, колядками, віршуваннями та різдвяними привітаннями. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька почастували всіх присутніх новорічними солодкими подарунками.

Щасливої коляди!

Переглянути більше фото


Човник на ялинку

Вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості долучилися до акції «Жовто-блакитний кораблик – на ялинку» в підтримку військовополонених українських моряків.

У флешмобі, організованому всесвітнім рухом патріотів України, прийняли участь вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.), Зразкової майстерні «Світ сувенірів» (керівник Чепурда Л.В.),  Народної школи писанкарства (Турукіна Л.В.),  гуртків «Ляльковий театр» (керівник Шишацька Л.М.) та  «Художній розпис» (керівник Канцедал В.В.).  Діти власноруч виготовили з паперу жовті та блакитні кораблики та прикрасили ними ялинку в знак солідарності та небайдужості до тих, хто, захищаючи нашу країну, не може відзначати новорічні свята в колі своїх рідних та близьких.

Оберігай, Господи, наших полонених героїв. Нехай їхній дух та віра в перемогу будуть незламними, і нехай в Україні знову запанує мир!!!

Переглянути більше фото


«ОСІННЄ РІЗНОБАРВЯ ТАЛАНТІВ»

Осінь – чарівна пора року. Все навкруги таке барвисте! І так красиво  зливаються в одну мелодію її барви!

Вже стало доброю традицією в пору золотої осені на канікулах, проводити свято «Осіннє різнобарв’я талантів» серед вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея». В цей день завітало багато батьків, а також просто бажаючі послухати пісень. Свято було наповнене радістю, посмішками та гучними оплесками. Вихованці підготували насичену та цікаву програму заходу. Декламуючи вірші, яскраво підкреслили тему осені та додали яскравих барв і настрою кожному глядачеві. Співаючи пісні, якнайкраще продемонстрували вокальні здібності, виконавську майстерність та грацію. По закінченню свята діти отримали солодкі подарунки та позитивні емоції.

Переглянути більше фото


Країна дитячих мрій

1 червня 2018 року Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості взяв участь у міському   святі для дітлахів  Василькова. Цього дня відбувся концерт за участі Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея» ( керівник Бобир А.О.),   Народного хореографічного колективу «Веселка»  (керівник Монарх Є.Ю.), вихованці студії образотворчого мистецтва «Художній розпис» (керівник Канцедал В.В.) презентували дефіляду «Казковий сон» з виготовленими власноруч етноіграшками та авторською колекцією суконь, розписаних технікою батик. Педагоги та вихованці гуртків декоративно -ужиткового напряму провели майстер-класи для дітей з пришкільних таборів:  «Юний скульптор»  (керівник Чепурда Л.В.), «Інтерактивна сопілочка» (керівник Баранова А.О.), «Пісочна анімація»  (керівник Коваленко О.В.) та «Умілі ручки» (керівник Шишацька Л.М.). Після закінчення свята всі діти отримали морозиво від Служби у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради.

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для  дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту, тож будьмо уважними до наших дітей і зробимо все, щоб їхні мрії здійснилися!

Переглянути більше фото


«ЗАСВІТИЛАСЬ ЗІРОЧКА» – НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ ВИХОВАНЦІВ ЗРАЗКОВОЇ СТУДІЇ ДИТЯЧОЇ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «ЛІЛЕЯ»

Новий рік та Різдво – це чарівна пора року, коли відбуваються чудеса і збуваються найзаповітніші бажання. 10 та 11 січня 2018 р. вихованцями Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості було проведено новорічне – різдвяне свято «Засвітилась зірочка». Діти підготували різноманітну святкову програму з новорічними піснями, віршами, колядками, щедрівками, віншуваннями, різдвяними засіваннями та привітаннями. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька почастували всіх присутніх новорічними солодкими подарунками.

Переглянути більше фото


ДІТИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ

14 жовтня 2017р. в концерт- холі Allegro м. Києва, відбулась презентація унікальної книги «Діти – гордість України». Книга покликана підтримати талановитих дітей, які вже сьогодні захищають честь неньки України на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, беруть активну участь у міжнародних вокальних і художніх конкурсах, у конкурсах талантів краси, знімаються у кінофільмах, мають успіхи у моделінгу і водночас є учасниками серйозних науково-практичних конференцій і симпозіумів, стають призерами предметних олімпіад, конкурсів та навіть організовують власні соціальні проекти. Вихованка Васильківського Міського Центру дитячої та юнацької творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – Кошаріна Єлизавета – керівник Бобир А.О., стала учасником цього проекту, а також була представлена у номінації вокал та опублікована в книзі «Діти – гордість України». Ведучим церемонії нагородження був незрівняний український коментатор, телеведучий, журналіст, голос Євробачення – Тимур Мирошниченко. Засновниця проекту Тетяна Коляда вручила Єлизаветі сертифікат за кращий творчий підхід та значущий внесок у реалізацію благодійної акції «Щасливе дитинство», створене для підтримки дітей з обмеженими можливостями в рамках соціального проекту «Діти – гордість України». Оперна співачка, член журі багатьох телевізійних вокальних талант-шоу, засновниця вокальної студії – Олена Гребенюк нагородила почесним дипломом та цінними подарунками.

Отже, майбутнє України – в її дітях, і те, яким воно буде, безпосередньо залежить від уваги соціуму до молодого покоління, від широти громадських поглядів та допомоги тим, хто її потребує.

Переглянути більше фото


«Вгадай англійську мелодію»

21 квітня 2016 року в залі Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості відбувся захід «Відгадай англійську мелодію» серед вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» з нагоди проголошення Президентом України  2016 рік – Роком Англійської Мови. Захід був побудований у формі гри в якій брали чотири команди по чотири дитини молодшої, середньої та старшої вікової категорії. Гра складалася з чотирьох турів. В першому турі дітям було запропоновано 10 англомовних пісень з відомих діснеєвських мультфільмів, а саме «Качині історії», «Чудеса на віражах», «Крижане серце», «Король Лев» та інші. В другому турі 15 мелодій відомих українських та зарубіжних виконавців – Руслани, Джамали, Джеймса Брауна, Злати Огневич, Ріанни, Франка Сінатра, Макла Джексона, Бон Жові та інших. В третьому турі 5 англомовних новорічно-різдвяних пісень, в четвертому для двох команд, що ввійшли до фіналу мали відгадати 8 різних мелодій. Після кожного туру вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» розказували англійські вірші, грали на фортепіано відомі композиції, співали пісні зірок української та зарубіжної естради.

Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки.

Переглянути більше фото


“Слухаємо весняні голоси”

24 березня у Зразковій студії дитячої естрадної пісні “Лілея” Васильківського міського ценрту дитячої та юнацької творчості, відбулася зустріч у пісенній вітальні. Багато нових сольних та ансамблевих пісень пролунало на святі. Наймолодші вихованці Кошаріна Ліза, Вовченко Катя, Тарин Поліна виконали веснянки. В ролі ведучої дебютувала Радисюк Анна. Гуртківці, які співають в ансамблі, виконували пісні про мову, весну та Україну.

Наприкінці свята юні вокалісти отримали солодкі подарунки.

Переглянути більше фото