Інформація

Студія пісочної анімації «МАГІЯ ПІСКУ»

«Витоки здібностей і обдарувань дітей – на кінчиках їх пальців».    

            В.Сухомлинський

 

Керівник: Коваленко Олена Вадимівна

Староста: Іванець Ірина

Гурток засновано у серпні  2017 р.  Творчий процес  спрямований у таких напрямках: робота з кінетичним піском (пісочна скульптура), робота з кольоровим піском (створення декоративних композицій з кольорового піску), пісочна графіка,  пісочна анімація, елементи  тіньового театру  рук.

На сьогодні гурток налічує близько 60 вихованців, з них найменшим 4 р. Незважаючи на різновіковий характер груп, діти із задоволенням співпрацюють у творчих проектах, старші  діляться набутим досвідом з найменшими ; беруть активну участь у проведенні майстер-класів з освоєння техніки малювання піском. В колективі панує дружня атмосфера, вихованці гуртка із задоволенням беруть участь у  житті центра.

Пісочна анімація

Дивовижний процес творення картини лише за допомогою піску не залишає нікого байдужим. Своє власне виконання і загадковість в створенні малюнка приваблює і дітей, і дорослих . Пісочна анімація під силу навіть дуже маленьким дітям , які люблять малювати руками. Створення образів викликає у дітей інтерес і бажання творити , як творять справжні художники.

Малювання піском на склі:

  • дарує нові відчуття;
  • розвиває уяву і творчий потенціал;
  • розвивають сенсорні відчуття;
  • сприятливо впливають на емоційний стан дитини;
  • розвиває асоціативне мислення, фантазію;
  • не вимагає від дитини осоливихз дібностей до образотворчої діяльності чи художніх навичок.

Так, як процес малювання відбувається практично в темряві, з використанням лише підсвічування знизу, створюється ореол таємничості і загадковості, який не залишить байдужим навіть самого примхливого малюка. Займатися пісочною анімацією можна всією сім’єю – це стане ще одним корисним кроком на шляху до зближення і розумінню своєї дитини. Але найголовніше в малюванні піском те, що це просто неймовірно цікаво і захоплююче.