Колектив

_________________________________________

                        Поїздка до парку «Олександрія» 5 жовтня 2021 р.

Дендрологічний парк «Олександрія»  розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.

    

______________________________________________

                                                 Святкування 8 березня 2021 р.

Напередодні 8 березня колектив Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості відвідав театр «Юного глядача на Липках», виставу «Позичте тенора». Дві години сміху, яскраві образи акторів, приятна атмосфера подарували весняний та святковий настрій!!!

 

_________________________________________________

Святкування Дня вчителя 2020                                                                                                                       

02 жовтня 2020 року педагогічний колектив  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості святкував День вчителя  в кафе “Колиба” в м. Васильків. Незважаючи на похмуру погоду, настрій  був  веселий та святковий. Цінні привітання, веселі конкурси та дружний колектив зробили цей день незабутнім. 

                

 

______________________________________________________

Подорож на екоферму  Васильківщини”Sheepland”.

28 вересня 2020 року педагогічний колектив  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості побував   у с. Велика Бугаївка Васильківського району на екофермі “Sheepland”. Педагоги були в захваті від цього місця, бо це місце, де можна відпочити  душею,  насолодитися чудовими краєвидами, поспілкуватися з тваринами, погодувавши їх, влаштувати свято на природі, зробити незабутні світлини. Це був гарний початок навчального року!

 

___________________________________________________________________

Подорож до Коростишівського каньону

     10 вересня 2019 року, відвідуючи Коростишівський Будинок дитчої творчості , колектив  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості побував  у  Коростишівському каньйоні. Саме місто Коростишів та Коростишівський каньон вразили красою  озер та природи навкруги. Нові знайомства, обід на природі, красиві фотографії – результат насиченої подорожі.

 

 

_________________________________________________________________

Подорож до Гетьманської столиці

12 червня  2018 року педагогічний колектив  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості побував  у  гетьманській столиці України –  легендарному Батурині.  Педагоги відвідали палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського, створений за проектом видатного шотландського архітектора Чарльза Камерона, побували у  будинку генерального судді Василя Кочубея, прогулялися парковою алеєю зі столітніми  дубами, оглянули відтворену Цитадель Батуринської  фортеці  та  численні пам’ятники.

Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» є найяскравішою пам’яткою козацької доби, оскільки довгий час місто було резиденцією гетьманів Лівобережної України, зокрема Івана Мазепи, Пилипа Орлика і Кирила Розумовського.

Пишаємося історичною спадщиною своєї Батьківщини!


ЗА ГОНЧАРНИМ КОЛОМ

Педагоги Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості вдруге завітали до відомої Васильківської гончарівни Лесі Денисенко – Єременко на майстер – клас . Вона гостинно відкрила двері своєї майстерні. Невелике приміщення дихає таємничістю та спокоєм. Саме тут майстриня чаклує над своїми неповторними виробами.  Педагогам теж вдалося сісти за гончарне коло і відчути себе творцями. Пані Леся поділилася секретами гончарної справи,  якій присвятили своє життя не одне покоління її пращурів.

Творімо дива власними руками.


Колектив ВМ ЦДЮТ відвідує Національний дендрологічний парк «Софіївка». Умань, 2018 р.


 

Колектив ЦДЮТ на день міста. “Містечко майстрів” 2014р.


День відкритих дверей 2014р.


Спортивне свято на день м.Василькова.  2014р.


Монарх Євгенія Юхимівна
– керівник Народного хореографічного колективу «Веселка» ЦДЮТ,
керівник гуртка-методист,  Відмінник освіти України ,
нагороджена   нагрудним знаком «Медаль Павла Вірського»,
нагрудним знаком «Софія Русова».
Заслужений працівник культури України,
лауреат обласної  премії «Світоч позашкілля».

Турукіна Леся Володимирівна – керівник Народної школи писанкарства «Дивосвіт» ЦДЮТ
керівник гуртка-методист, Відмінник освіти України