Новини

#ПозашкілляЗарадиМайбутнього #Позашкілля #ПозашкільнаОсвіта

Як швидко настало прощальне це свято,
Як швидко прийшов розлучатися час,
Два роки, були разом з вами,
Сьогодні прийшов нам, прощатися час!

Наші “малючата” найкращі😘😘😘

#ПозашкілляЗарадиМайбутнього #Позашкілля #ПозашкільнаОсвіта Як швидко настало прощальне це свято,Як швидко прийшов розлучатися час,Два роки, були разом з вами,Сьогодні прийшов нам, прощатися час!Наші "малючата" найкращі😘😘😘

Опубліковано Анною Яковенко Неділя, 31 травня 2020 р.


ПРОЩАВАЙ НАШ ” МАЛЮЧОК”!!!
Вихованці студії розвитку дитини “Малюк” Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості “Малюк” (керівник Міщенко Ю.М.)

Опубліковано Юлією Міщенко Пʼятниця, 29 травня 2020 р.


Так швидко промайнув час і наші Малючата подорослішали, стали впениними, цілеспрямованими.♥️♥️♥️. Я дякую вам за ВАШІ дитячі посмішки, наполегливісь та щирість. Бажаю успіхів у шкільному житті, нових знайомств та вірних друзів. ♥️♥️♥️
Цікаві моменти малючат під час навчання у студії розвитку дитини “Малюк” Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Міщенко Ю.М.)

#талантитвоїкиївщино2020

Вид контенту:відеоролик

Категорія контенту: «Яскраві миттєвості фестивалю»

Відеоролик висвітлює заходи та челенджі,в яких брали участь вихованці студї розвитку дитини «Малюк»Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кузіна О.І.)

#талантитвоїкиївщино2020Вид контенту:відеоролик Категорія контенту: «Яскраві миттєвості фестивалю» Відеоролик висвітлює заходи та челенджі,в яких брали участь вихованці студї розвитку дитини «Малюк»Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кузіна О.І)

Опубліковано Еленою Кузиною Пʼятниця, 29 травня 2020 р.


Коваленко Володимир,вихованець студії розвитку дитини «Малюк»  (керівник Кузіна О.В.) Васильківського міського Ценру дитячої та юнацької творчості.
Буханевич Софія та Буханевич Дарія вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир Алла Олександрівна) та студії розвитку дитини «Малюк» (керівник Яковенко Анна Євгенівна) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості

Чередник Альона та Михаіл вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О) та студії розвитку дитини «Малюк» (керівник Артим У.В.) Васильківського міського Центру дитячоїта юнацької творчості

#дітикиївщинидякуютьлікарям

Малюнок та слова вдячності для лікарів від Лисенко Адель (6р.), вихованки студії розвитку дитини “Малюк” (керівник Яковенко Г.Є.) ЦДЮТ м. Васильків.


#дітикиївщинидякуютьлікарям

Фото вдячності лікарям від Колесник Матвійчика (5 років),вихованця студї розвитку дитини”Малюк” (керівник Кузіна О.І.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості


Родину об’єднують спільні справи. 💑👪😍👨‍👩‍👧
Вихованці студії розвитку дитини “Малюк” (керівник Міщенко Ю.М.)Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості приєднуються до #Моясім’я

“Граємося, навчаємося – проводимо час з користю!”

Вихованці студії розвитку дитини “Малюк” (керівник Кузіна О.І.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості працюють дистанційно!Сьогодні діти ознайомилися з числом «10»!Марійка розфарбувала розмальовку з завданням, а Богданчик ще й знайшов час допомогти мамі з пиріжками та поділився з усіма своїм досвідом!
Долучайтеся ,не сумуйте!!!!

Переглянути запис…


Працюємо дистанційно!!!

Продовжуємо працювати вдома. Весна надихає вихованців студії розвитку дитини “Малюк” Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Міщенко Ю.М. на виготовлення творчих робіт з квітами.

Переглянути запис…


“Граємося, навчаємося – проводимо час з користю!”

Вихованці студії розвитку дитини “Малюк” Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості на карантині,але продовжують працювати! Малючата працюють в зошитах …

Переглянути запис…


Зустрічаємо Новий рік!

В студії розвитку дитини «Малюк» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості розпочалися зимові канікули новорічними ранками.

В атмосфері добра та позитиву дітлахи святкували прийдешній Новий рік. Чудовий настрій та незабутні враження малюкам подарували казкові герої Нюша, Крош та Дід Мороз із Снігуркою, які розважали діток різноманітними цікавими іграми та завданнями. Дітлахи із задоволенням розповідали віршики, розгадували цікаві загадки, весело танцювали та водили хороводи біля ялинки-красуні.

По закінченню свята Дід Мороз подарував діткам солодкі подарунки.

Переглянути більше фото


Миколай в гості завітав

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
День Святого Миколая в Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. До діток завітав Миколай з подарунками та привітаннями. Діти співали пісень, грали в ігри, водили хороводи з Миколаєм, розповідали про свої добрі вчинки.

Переглянути більше фото


Барвінок – Герой

28 листопада у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра лялькової вистави «Барвінок – Герой» за мотивами  казок Б.Чалого, на яку завітали  вихованці студії розвитку дитини «Малюк».

Приємним є те, що всі іграшки та декорації виготовили вихованці гуртка «Моделювання іграшки» спільно з педагогом Шишацькою Л.М.  В ролі акторів виступали гуртківці  дитячого лялькового театру «Сонечко»  нашого позашкільного закладу.

 

Переглянути більше фото


«Де знайти ялинку?»        

 


Різдвяна листівка дитячими руками


«Ми маленькі козачата, славні хлопці та дівчата»

10 жовтня 2018 року в рамках тижня військово – патріотичного виховання дошкільнята студії розвитку дитини «Малюк» відзначили День Українського козацтва.

У затишнім колі дітей пройшли козацькі розваги. Любо було глянути на маленьких українців – козаків та дівчат в національному одязі. Дітки позмагалися у естафетах «Як козаки через річку переправлялися», «Як козаки куліш варили», «Як козаки на конях каталися», розповіли про те, як вони люблять свою батьківщину – Україну, що означає слово «КОЗАК».

На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а малючата збагатились національно-патріотичним духом.

Переглянути більше фото


Прощавай, наш МАЛЮЧОК!

Дзвінкоголосими мелодіями заповнилось подвір`я  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, які зібралися на ХХVI випускний бал в студії розвитку дитини «Малюк». В цей весняний день 60 вихованців отримали свідоцтва про закінчення дошкільної освіти. Випускники продемонстрували свої вміння та спритність: відгадували загадки, розповідали віршики та співали пісні.

Директор ВМ ЦДЮТ Тетяна Андріївна  Слободянюк привітала випускників. Сюрпризом дня випускникам були фантастичні досліди, фокуси, та шоу «Мильних бульбашок».

Будьте щасливі та успішні! Наші Випускники!

Переглянути більше фото


МАЛЮЧАТА звітують

Протягом травня  2018 у студії розвитку дитини «Малюк» Васильківського центру дитячої та юнацької творчості  пройшли відкриті заняття для батьків,  де  майбутні школярки продемонстрували свої вміння рахувати,  орієнтуватися у просторі,  складати звуки у склади,   тобто   показали готовність до навчання у початковій школі.  Мами й тата з гордістю спостерігали за своїми улюбленими дітлахами, адже  вони  підросли  і  подорослішали.

Підходить до завершення навчальний рік.  Попереду літні канікули, під час яких діти оздоровляться і,  сповнені нових сил,  підуть до школи.  Хай щастить вам, малюки!

Переглянути більше фото