Новини

ЯК ВИШИВАНКУ ОДЯГАЮ – КОРІННЯ РОДУ ВІДЧУВАЮ
Вишиване дерево Роду Шишацьких, керівника лялькового театру “Сонечко” Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості.😃😃😃


Човник на ялинку

Вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості долучилися до акції «Жовто-блакитний кораблик – на ялинку» в підтримку військовополонених українських моряків.

У флешмобі, організованому всесвітнім рухом патріотів України, прийняли участь вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.), Зразкової майстерні «Світ сувенірів» (керівник Чепурда Л.В.),  Народної школи писанкарства (Турукіна Л.В.),  гуртків «Ляльковий театр» (керівник Шишацька Л.М.) та  «Художній розпис» (керівник Канцедал В.В.).  Діти власноруч виготовили з паперу жовті та блакитні кораблики та прикрасили ними ялинку в знак солідарності та небайдужості до тих, хто, захищаючи нашу країну, не може відзначати новорічні свята в колі своїх рідних та близьких.

Оберігай, Господи, наших полонених героїв. Нехай їхній дух та віра в перемогу будуть незламними, і нехай в Україні знову запанує мир!!!

Переглянути більше фото


Барвінок – Герой

28 листопада у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра лялькової вистави «Барвінок – Герой» за мотивами  казок Б.Чалого, на яку завітали  вихованці студії розвитку дитини «Малюк».

Приємним є те, що всі іграшки та декорації виготовили вихованці гуртка «Моделювання іграшки» спільно з педагогом Шишацькою Л.М.  В ролі акторів виступали гуртківці  дитячого лялькового театру «Сонечко»  нашого позашкільного закладу.

Переглянути більше фото


Наша увага і шана вам…

1 жовтня 2018 року у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості пройшла акція до Міжнародного Дня людей похилого віку «Наша увага і шана вам».

Вихованці гуртків «Художній розпис» (керівник Канцедал В.В.) та Ляльковий театр «Сонечко» (керівник Шишацька Л.М.) долучилися до акції: діти виготовили сувеніри, які потім вручили дідусям і бабусям.

Ми маємо пам`ятати та поважати старше покоління.

Переглянути більше фото