Випуск-2019

27 червня 2019 року відбувся 44-ий традиційний зліт випускників шкіл міста Василькова “На крилах випускного балу”. За традицією, цього дня під звуки духового оркестру колона випускників урочистою  ходою рушила центральною вулицею до площі міста, символічно відзначивши перехід в доросле життя.

Від імені Васильківського міського голови Сабадаша В.І. та депутатів Васильківської міської ради випускників привітав перший заступник міського голови Гурєєв В.В. Свої добрі побажання на початку нової дороги випускникам  адресували начальник відділу освіти Козак Л.О. та класний керівник випусного класу “Гімназії-ЗОШ І-ІІІ ст. №8” Горбенко Л.М. Із напутнім словом звернулися батьки випускників ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Каденко О.Б. і Меліщук Е.С. та вручили їм коровай.

За високі досягнення в навчанні золотими та срібними медалями було нагороджено 14 випускників шкіл, які від всіх випусників висловили батькам та педагогам щирі слова безмежної вдячності  за любов  та підтримку  впродовж всіх цих років.

До святкування також долучилися вихованці Народного хореографічного колективу “Веселка” Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, які подарували всім присутнім танець.

Бажаємо вам казкової долі та здійснення мрій, дорогі випускники!

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *